Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A társkeresőkön lévő szép (!...

A társkeresőkön lévő szép (! ) csajoknak a 99%-a miért csak elismerést, lájkokat gyűjteni regisztrál?

Figyelt kérdés

2014. márc. 4. 22:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Jó kérdés.
2014. márc. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Noydra ***** válasza:

Nem tök egyértelmű? Jóég :D

A fele kamuprofil, a másik fele meg egót növel és jól szórakozik raktatok.

2014. márc. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Noydra ***** válasza:
Rajtatok*
2014. márc. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Honnan veszed kérdező,hogy lájkok és elismerésekért regisztrál.

Elmondanám,hogy én is rengeteg levelet kapok, és most nem keresek párt,mert nincs rá időm,de az önbizalmamat egy pillnatig se növelte az,hogy sok levelet kapok.

Szerinted érdekel egy lányt is hogy ismeretlen férfiak, akik többségében nem is néznek ki jól,milyen kamu,meg sablonos dolgokat írogatnak?

Ha meg nem tűnik kamunak a levél,mert a nevemmel kezdi,akkor se jelent semmit.

Cáfoljatok meg lányok? van akinek akár egy ici picit is növelte az önbecsülését a társkeresőn kapott bók vagy levél?

ugyan már!

2014. márc. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Noydra ***** válasza:
4es, 100%, hogy másnak növeli.
2014. márc. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
mindegy is hogy miért, de hogy így van az bizonyos!
2014. márc. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

De mire alapozza a kérdező is ezt? !4-es vagyok.

Nem lehet,hogy ezt csak ti, fiúk hiszitek,mert kell valami magyarázat arra mért van fenn sok szép lány a társkeresőn ,akár évekig is?

Én is fenn vagyok,de nem jelent semmit, ha valaki ír,és tényleg megfog,akkor vissza írok,különben meg nem érdekel az egész.

2014. márc. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyen az arány, de ezt én is tapasztaltam, mert a levelekre nagyon ritkán válaszolnak. Valószínűleg sokaknak valóban növelik az önbizalmát a különféle jelölgetések, és maguk a levelek is.

Egyébként a hamis profiloknak mi értelme van?! Mi értelme van nem saját fényképét kitenni, meg kitalált adatokat beírni?! Én bevallom, nagyon irigylem a lányokat!

2014. márc. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A másik dolog: ha valaki nem is akar ismerkedni, akkor meg miért van fent akár évekig is? Érdekes, mert ezt is megfigyeltem!
2014. márc. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Már leírtam ,mert semmit nem jelent ,se pozitív se negatív, csak van az oldal.Ez olyan mint h iwiw-re is feljárt valaki napi 5x,most meg már nem trendi,nem praktikus,nincs érdek mögötte,de nem törölte magát. ennyi. semmit nem kell beleképzelni
2014. márc. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!