Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Szerintetek jól néz...

Lányok! Szerintetek jól néz ki a képeken látható személy? Szexi?

Figyelt kérdés

Legyetek szivesek Nemet, (elvégre kifejezetten lányoknak tettem fel a kérdést, nem csak nő neműek fognak válaszolni, de ez a mai társadalomban már szinte elfogadott álláspont) :) és Kort írjatok.


[link]


[link]


És egy oldal, a nevével együtt:

[link]



#szexi #kockahas #sex szex
2014. márc. 5. 17:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
nagyon nagyon sok az izom
2014. márc. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
nekem az arca sem tetszik nagyon.
2014. márc. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Szombathelyisrác te vagy az? Amúgy sok az izom.
2014. márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nekem pont az esetem. :) De teny, h tul izmos. :/
2014. márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Neked nem mindegy? Úgy se leszel ilyen soha. Meg ugye ez nem is az átlagos férfi. Nem kell ilyenekhez hasonlítani magad! :)
2014. márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Ez az első kérdésem az oldalon egy ideje, összesen eddig kb. 5 kérdést tettem fel, szerintem a szombathelyező összekever valakivel.


Nemet és kort nem írt egyikőtök sem :(


Nem hasonlítom magam senkihez, csak érdekel, hogy hány nőnek tetszik nagyjából az ilyen fizikum.

És olyan nem leszek soha, az igaz lehet, de attól függetlenül sportolok. Szerintem egy férfi nézzen ki úgy, mint egy férfi :)

2014. márc. 5. 18:00
 7/23 anonim ***** válasza:
második vagyok, és 21 éves.
2014. márc. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:

Túl sok az izom, már taszító, az arca meg úgy néz ki mint aki valami nagyképű, másokat lenéző barom, aki a lányokkal csak szórakozni akar.

17/l

2014. márc. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ha nálad itt kezdődik a férfi, akkor veled gondok vannak.

Amúgy szerintem ez a koma már undorító. Túl izmos, túl mű. Izléstelen/taszító.

18/L

2014. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy itt kezdődik a férfi.

Ott kezdődik, hogy elüt a mai fiataloktól (vagy 50 kilósak egy igen nehéz ággyal együtt, vagy lóg róluk a zsír, "kecske csecsük" van :D ), törődik a külsejével, tekintélyt sugároz és biztonságban érzi magát mellette az, aki vele van. (A túlzott testépítést én is elítélem, mert az már tényleg csúnya lásd Kai Greene, Jay Cutler, Dexter stb).

2014. márc. 5. 18:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!