Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Szerintetek jól néz...

Lányok! Szerintetek jól néz ki a képeken látható személy? Szexi?

Figyelt kérdés

Legyetek szivesek Nemet, (elvégre kifejezetten lányoknak tettem fel a kérdést, nem csak nő neműek fognak válaszolni, de ez a mai társadalomban már szinte elfogadott álláspont) :) és Kort írjatok.


[link]


[link]


És egy oldal, a nevével együtt:

[link]



#szexi #kockahas #sex szex
2014. márc. 5. 17:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

nem.


27N

2014. márc. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

De ha ő túl izmos, akkor mit gondoltok róluk?:

[link]


(A képen 2 testvért láttok, még a pályájuk "elején", már az egyik sajnos nem él, a másik pedig nem így néz ki (fizikailag) :))

2014. márc. 5. 18:23
 13/23 anonim ***** válasza:
Továbbra is undorító, bocsi.
2014. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, 34/N
2014. márc. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Semmi vonzó nincs rajta számomra. Ellenszenves az arca, és túlságosan böhöm testalkatú.


23/L

2014. márc. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

bejön :D

18/L

2014. márc. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
3 problémás dolog miatt nem tetszenek a belinkelt fiatalemberek: túl sok izom, túl barnák, nem szimpi az arcuk, sorry. Én a világosabb típusokra bukok, szőke, vörös haj, fehér bőr, szeplő szexi.
2014. márc. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

Fiu vagyok.


Nem bu*i!!!

Jol néz ki.Ezeknek a lányoknak nincs ízlésük.

2014. márc. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
18-as: Szóval tetszenek neked? Randiznál is velük?
2014. márc. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Sowilo ***** válasza:

A Jay Cutler kategóriát pont hogy tisztelni kellene, és nem pedig elítélni. Az nem "túlzott testépítés", hanem versenyszinten űzött testépítés. Élsport. Az ilyen emberek izomzata a sport miatt készül, és nem a csajok miatt, főleg nem azért, hogy bárki másnak tetszeni akarjanak. A "túlzott testépítés" ebben a szövegkörnyezetben olyan, mint pl a "túlzott kézilabda".


Egyébként nem vagyok lány, viszont nagyon örülnék, ha valaha olyan testem lehetne, mint amilyen Zyzznek(a második belinkelt képen a balra lévő) van. Bár valószínűleg soha nem fog sikerülni, mert nincs meg hozzá a genetikám, illetve nem tervezek bekokszolni. Egy férfi igaz, hogy ne legyen csont sovány, de törődjön az egészségével: eddzen tisztán.

2014. márc. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!