Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, tényleg ennyire...

Lányok, tényleg ennyire fontos a magasság és a nagy tömeg egy fiúban?

Figyelt kérdés
Például, ha egy fiú csak 165centi magas és 52kiló akkor már egyből elutasítjátok?
2014. márc. 5. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:

WAT...? O__O

Nagy tömeg egy fiúban? lol

én 176 cm és 65kg vagyok :o az milyen?

2014. márc. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Testmagasságra nem lehet gyúrni, csak magassarkú cipővel. Az meg heterókon hülyén néz ki.


De ha pl vki maratoni futó és edzett de csak 52 kiló, az nem gáz. Ha egy horpadt mellkasú antisport, akkor már legyen művész v költő v ilyesmi, és akkor tetszeni fog a művészlányoknak.


A lényeg h találd meg azt, akivel összepasszoltok.

2014. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nem olyan alkat akiről lesír, hogy ne b@aszakodj a csajával. Meg hát lehet, hogy még nőlni fogsz.

18 évesen vagyok 180 cm és 80 kg 12-13% tesztzsírral. Nem panaszkodhatom csaj ügyben. Viszont ha a testeden nem akarsz/tudsz változtatni, legalább a hozzáállásod legyen más.

2014. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyilván számít, és nyilván hátrány. De kompenzálható.

A párom 163 centi, kb. 50 kiló lehet, nálam tuti kevesebb. Én 165 centi vagyok, tehát magasabb nála. Szerintem súlyra is több.

De nincs ezzel semmi probléma. Először is nem sovány, hanem szálkás. És erős, gond nélkül felkap a levegőbe. A kiállása is férfias, udvarol, nem nyivákol.

Őszintén szólva ezerszer férfiasabb, mint egy a 185 centis, 65 kilós horpadt mellű srác, akit ha birkózunk, különösebb gond nélkül két vállra fektetek és akik azon sírnak, hogy egy nőnek se kellenek.

2014. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ááá, az utolsó mondat összefolyt, bocsássátok meg kérlek, késő van. Azért remélem, a lényeg érthető :)
2014. márc. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!