Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen szövegekkel szeditek...

Milyen szövegekkel szeditek fel a lányokat?

Figyelt kérdés
Milyen szövegekkel szeditek fel a lányokat? Mi az, aminek nem tudnak ellenállni?
2014. márc. 5. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
annak, hogy orvosira járok
2014. márc. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

-Halló!

-Szia!

-A vidékilány pont hun olvastam a hirdetésed, arra telefonálok, mondanál pár szót a lényegről?

:)))

2014. márc. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, lányok, a Mickolci Egyetemre járok, ezt nézzétek milyen fain fogaskereket rajzoltam félnézet-félmetszetben! Tegnap este hazamentem és lenyomtam egy numerikus integrálást! A mechanika szigorlatom 4-es lett, még a virtuális támasztós feladatot is sikerült megoldanom! Azt tudtad-e, hogy lemezgrafitos öntöttvas munkapadon sokkal jobban lehet esztergálni, mint gömbgrafitoson, én szívesen esztergálnék veled egy ilyenen. Amúgy szólj, ha nincs programod ma estére, szívesen írok egyet!
2014. márc. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esküszöm, a 3. válaszoló érdekel... D: 19/l
2014. márc. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Uram isten, jól vagy? :O Felsegíthetlek?
2014. márc. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Szia! Te is ezen a buszon utazol?"
2014. márc. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!