Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A verbális "fogyatékosságot"...

A verbális "fogyatékosságot" lehet valahogyan kezelni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok fogyatékos, makk egészséges vagyok, csak éppen nem tudok megszólalni emberek között, hiába tetszik egy lány, egyszerűen nem tudom megszólítani, hiába szeretnék lógni a haverjaimmal, velük se tudok társalogni, csak nagyon minimálisan, és azt is stresszelve.. Nem értem, hogy miért van ez, mert itthon a családi környezetbe olyan érthetően, magabiztosan ki tudom fejezni magam, hogy én is csodálkozok néha magamon, de más emberek között, akiket már akár 4 éve is ismerek, sehogy.. Valaki tudna nekem ebben segíteni? Még annyit, hogy egy időben, nagyon sokat játszottam itthon a gépen, és nagyon keveset jártam emberek közé, és nem is akartam velük beszélni, de manapság ez már zavar, meg szeretnék változni..:/ Tehát valamennyire antiszociális vagyok..:/ Ezt hogyan lehet kezelni?

2014. márc. 6. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Van rá egy ősi gyógymód, alkoholnak hívják.
2014. márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ismerem, de nem ihatok napi 24/24-ben.. Vagy úgy gondolod, ha néhányszor elmegyek bulizni, és ott leiszom magam, egy idő után már józanon is menni fog? Csak mert eddig tényleg nem voltam túl sok buliban, és nem ittam olyan sokat..
2014. márc. 6. 16:13
 3/4 A kérdező kommentje:
esetleg más egyéb tanács?
2014. márc. 6. 16:23
 4/4 A kérdező kommentje:
tehát így fogok megdögleni?:D
2014. márc. 6. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!