Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális dolog az hogy a...

Normális dolog az hogy a párommal alig szeretkezünk?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt ebből 1,5 éve külföldön dolgozik. Eleinte amikor csak tudtunk együtt voltunk, akkor még csak találkozások voltak nem ott alvások.

De most másfél éve mióta kint dolgozik, haza jön 10 napra, ebből jó ha 5-alkalommal vagyunk együtt.

Nem igazán köt le a szex, megszoktam volna nélküle? Haza jön olyankor van az első 3 napban, aztán ki marad vagy 2 nap addig semmi, majd még a többi napban össze jön 2 alkalom.

Jó vele csak nem köt le, nem is tudok itthon annyira ellazulni, közel van a szüleim szobája, és a fránya ágy is nyikorog.



21éves vagyok a párom pedig 25


2014. márc. 6. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Bezzeg a konditermes csávóval nyomnád , mi ? ....

R

2014. márc. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:D milyen konditerem?!?? :D humorherold!


Abban kérek tanácsot hogy ez miért van így??!!

2014. márc. 6. 10:42
 3/5 anonim válasza:
A kifejtéseddel együtt már nem olyan egyértelmű a kérdés. Most az a baj, hogy keveset vagytok együtt, vagy hogy már nem élvezed annyira?
2014. márc. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elmúlt talán a kémia? Nem fantáziálsz már róla?...
2014. márc. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! Kicsit ismerős szituáció. Mikor az exem kint dolgozott küldöldön és 1 hétre jött haza 3 havonta, akkor valahogy olyan idegen volt a szituáció. Nem kellett annyira a szex. Valójában a srác is jobban kellett, míg nem volt itthon :D.

Szerintem erre igaz az a rendkívül giccses közhely, hogy a távolság a kis tüzeket kioltja, a nagyokat fellobbantja.

Esetemben ekkor derült ki, hogy ez szalmaláng volt. Nem csaltuk meg egymást, nem volt vita, csak kihűlt.

Nem tudom akkor is így történt volna, ha itthon marad?

Talán igen, talán nem. Utólag jobb így.

2014. márc. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!