Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Még netes társkeresőn se...

Még netes társkeresőn se sikerül ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szoval 22 éves vagyok, eddig csak egy barátnőm volt... nem vagyok egy befeléforduló, magának való kocka gyerek, elszoktam járni szorakozni, sem a külsőm, sem a belsőm nem visszataszitó, nem vagyok egy beképzelt tirpák, esetleg visszahúzodobb vagyok a kelletén... Szovalegyszerűen mégse sikerül, egy rendes barátnőt találnom.. Ugy voltam vele, h ha bulikba nem sikerül, akkor majd neten, de ott is hiába irogatok a kiszemelt lányoknak, válasszal még nem tiszteltek meg...Okokat nem tudom, egyszerűen sztem ugyanaz a helyzet mint a szorakozohelyeken, hogy ott is csak a 38. Probálkozó vagyok és nagyon nehéz kitűnni a többiek közül néhány mondat, leírt sor után... Van vkinek tippje/ ötlete h lehet jobb?

2014. márc. 7. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
A netes ismerkedésnél is arra kell ügyelni, hogy különleges, szembetűnő legyél. Sablon szöveget kapnak a csajok dögivel, arra nem is válaszolnak.
2014. márc. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát de hogy llegyek különleges, egy full ismeretlen lányra ráírok akit még egyáltalán nem ismerek, ha meg már 4sornál többet írok akkor meg már az is rossz... Ha vennéka fáradságot és visszaírnának, amiből jobban meg tudnám őket ismerni, akkor már könnyen tudnék vicceskedni, bókolni, de egy teljesen idegennek, kapcsolatfelvétel alkalmával, egy üzenetben nem nagyon tudok különleges lenni....
2014. márc. 8. 10:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig már elsőre kreatívnak kell lenni.
2014. márc. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Különleges legkönnyebben úgy tudsz lenni, ha elhiteted a csajjal, hogy ő a különleges, egyedi, senkivel össze nem hasonlítható. Tudni kell annyira bánni a szavakkal, hogy ezt bármilyen mondatba belecsempészd anélkül, hogy megtörd a struktúráját.
2014. márc. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Online a legnehezebb ismerkedni, szórakozóhelyen könnyebb kitűnni a sok részeg arc közül, aki max. 5 sör után mer odamenni a nőkhöz. :D
2014. márc. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Élőben aza baj, h pl egy pesti szórakozóhelyen leszólitott lány, aki igaz külsőre attraktív, de belsőre nem éppen egy barátnő jelölt számomra... neten ezzel a szöveggel próbálnék vadászni, nagyon szar?:D

Szia!


Szívesen megismernélek jobban, mivel a külső megfog a belső megtart és nálad már csak az utóbbit kell kiderítenem, ha te is szeretnél beszélgetni egyet, akkor írj nyugodtan

2014. márc. 17. 17:17
 7/7 anonim ***** válasza:
nagyon rossz, sablonos.. személyre szabottan kell írni.
2014. márc. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!