Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyetértetek velem, hogy az...

Egyetértetek velem, hogy az számít jó csajnak, akinek hosszú egyenes haja van és lehetőleg manöken alkata?

Figyelt kérdés
F vagyok. Szerintem külsőre ez számít! Ha ez a két tulajdonság megvan, akkor az a lány 99%-ban már jó csajnak számít! Legalábbis nálam, így elsőre, ha ránézek egy csajra! Nincs igazam?

2014. márc. 8. 13:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Jesszus kérdező, de korlátolt vagy...

Komolyan csak akkor találsz jó csajnak valakit ha hosszú a haja meg egyenes....

Nekem pl. sokkal jobban tetszik a hullámos haj...attól függ, mi áll jól a lánynak, nem mindenkinek előnyös a hosszú sima haj...

Meg ez a manöken alkat... Szólok, hogy a manökenek fogpiszkálók, kórosan, undorítóan soványak, kint van az összes csontjuk..se seggük, se mellük, ebben mi a vonzó??

Egyébként mit nem lehet azon elhinni, hogy vannak csinos, de kifejezetten ronda arcú lányok, akiknek még a hajuk is szép??

Szinte csak ilyeneket látok, nagyon kevés ilyen, szép arcú lány van..10-ből 1.

Sokszor jártam már úgy, hogy jól megnéztem a csajt, azt hittem, olyan alakú lánynak csak gyönyörű arca lehet....hát nem...nagyon nem..

Amúgy meg vannak elvárások...Mert te aztán biztos egy Brad Pitt vagy..

2014. márc. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%
Ohh, pedig hidd el, úgy ki vannak maszkírozva, hogy ha reggel mellettük ébrednél, fel sem ismernéd egyiket sem...
2014. márc. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

11@.


A manökent nem úgy értem, hogy csont-bőr, elnézést akkor nem jól fogalmaztam!

Arányos testalkat a jó, nőies, vékony vagy átlagos. Tehát ne legyen rajta súlyfelesleg!!

pl. 165cm/ és 60kg.


De, legyen hosszú egyenes haja!! Kötheti hátul copfba is!

Tehát 30-50cm közötti hosszúságú hajú lány jöhet szóba!

2014. márc. 8. 14:08
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy mi a bajotok a kérdezővel...Csak, mert ő így gondolja ezt és ő ezek alapján válogat, attól még nem kell lefikázni...Gondoljatok a lányok többségére, akiknek hasonló igényei vannak...
2014. márc. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
62%
Véleményem szerint az egyenes haj csak kevés lányon áll jól. Nem. Egyszerűen unalmas.
2014. márc. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

9/14-es: Viszonylag vékony vagyok,dicsérték már az alakomat nem is egyszer...hosszú,derékig érő hajam van és az arcom mégsem babapopsi:) Igen,előfordulnak bőrhibák,amikre BB-krémet használok nappal,de amint hazajövök egyből mosom le és kenem tisztítóval,maszkkal,tonizálom meg minden...minden este leápolom,kenem...és mégis előjönnek:) kozmentikushoz is jártam,aki annyit tett,hogy hót vörössé varázsolta a fejemet: D a kozmetikus nem old meg semmit...-.- 2 hétig TALÁN szebb lesz a bőröd ha begyógyulnak a sebek is...ami nekem kb 1 hét...szóval nem éri meg...

Nem tudom mi bajod van a sminkeléssel...egyébként én is a szép bőr híve vagyok de nem kell elítélni azokat akik alapozózzák magukat vagy BB krémezik...lehet pont azért csinálja mert zavarja,hogy nem szép a bőre és nem tud mit tenni(mint mondjuk én sem...) szépségvitamint is szedek,kúrálom magam,sok vizet iszok,bőrgyógyásznál is jártam aki azt mondta,hogy egyáltalán nem durva a helyzet...de engem mégis zavar-1-2 dolog szóval szerintem ne ítélkezz mert valaki igenis rászorul,hogy használjon ilyen termékeket nappal,és honnan tudod,hogy azon kívül nem ápolja és nem tesz érte semmit?:) Honnan tudod hogy csak az alapozót veszi és mást nem is próbál? Utálom az ilyen embereket akik nem gondolnak bele a másik helyzetébe...de neked biztos gyönyörű babapopsi bőröd van;)

2014. márc. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

egyetértek a többséggel. az hogy valakinek jó alakja van és hosszú (egyenes) haja, még nem jelenti azt, hogy szép is:) ismerek nem egy olyan lányt, akinek megvan ez a két tulajdonsága, de arcra nem mondhatóak éppenséggel szépnek, és nem feltétlenül azért mert ragyás az arcuk. van akinek szép arca van, de pont a rengeteg sminkkel rontja el.


16-nak csak egy jó tanács: nem tudom, hányszor voltál kozmetikusnál, tény hogy a kezelés után piros az arc és nem múlik el azonnal. de ha rendszeresen eljársz kezelésekre, a változás szemmel látható:) tapasztalat!

2014. márc. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Kedves tippadó: voltam elégszer,nem fogok ezreket kiadni azért,hogy szétnyomják az arcom,az megy magamnak is sterilen:) Szerintem ezért belsőleg kell tenni,nem kencékkel és nyomogatásokkal...persze jó hogy kitisztít,de én tudom hogy az én bőrömnek mi a jó.
2014. márc. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet a kérdéssel.

És egy birka vagy mellesleg ezzel a hozzáállással.

2014. márc. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Nekem elég ha a lánynak hosszú sima 30-40cm-es barna haja van, ami copfba van kötve és nőies az alakja! Ez nekem brutál bejön!

Igaz még nem sikerült szereznem barátnőt, de bennem él a remény, hogy lesz valakim!

2014. márc. 8. 17:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!