Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » És 25 éves srácként ciki...

És 25 éves srácként ciki egyedül menni szórakozóhelyre?

Figyelt kérdés
Haverok nálam is beintegettek, és én sem voltam még egyedül bulizni, de most lenne kedvem! :)

2014. márc. 8. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Már voltam, elég szar volt de ez van.
2014. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2014. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is beintettek, csak -3 év :)
2014. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz. Bármilyen életkorban. De ha ismerős helyre mész, biztos találkozol ismerőssel. Ne legyél az az egyedül táncolok és próbálok csajozni típus.
2014. márc. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2-es: Tudom, olvastam, ezért írtam ki! :D Nálunk ugye a "vigyázz magadra" annyira nem esedékes.
2014. márc. 8. 20:08
 6/8 A lány neve: Béke ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki szerintem.
2014. márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 26 évesen eszembe nem jutna elmenni egyedül szórakozóhelyre. Még akkor sem éreztem jól magam, ha többen voltunk... Mihez kezdenél egyáltalán ott? Vagy ez csak troll kérdés?
2014. márc. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem ciki, inkább rossz lehet, hogy egyedül vagy és mondjuk nem ismersz senkit. de ha ismersz ott másokat, mert egyedül mész, de ott találkozol ismerőssel, akkor ok :)
2014. márc. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!