Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az életben sokkal szebb, jobb...

Az életben sokkal szebb, jobb nőkkel tudna egy férfi ismerkedni, a társkeresőkön lévő nők meg valahogy torzult önértékelésben vannak. Miért?

Figyelt kérdés

Értem erre azt, hogy nagyon nagy mércét állítanak be maguknak, holott a külsejük alapján egykettőnek kb a Notre Dame-i toronyőr lenne megfelelő társ.

Mitől nő meg ennyire az önértékelésük a nőknek a társkeresőkön?



2014. márc. 9. 10:35
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:

Szerintem társkeresőn nehezebb is. Ott mivel lehet tarolni? Háttér, külső (kép), jellem (stílus). Mivel más nincs ezeket maxra felrakják.


Én speciel ezért nem is ismerkedek interneten, mert felesleges, lehet egy pasi akármekkora király gép mögül az a döntő, ahogy az életben megismerem. Nekem azok a legfontosabbak, ahogy beszél, a kiállása, az illata, a gesztusai, a pillantása... ezek akkora értékkel bírnak, hogy egy első ránézésre aki nem tetszik is... megváltoztathatja a véleményem gyökeresen. És volt is rá példa, hogy előtte esélye nem volt, de nagyon beleszerettem, mert imádtam valamiért vele lenni ,a közelébe. És mikor nem volt mellettem hiányzott az illata, a tapintása, hogy rám néz...

2014. márc. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
11%

Nem gondolom én ezt. Ha egy férfi 185cm és felvesz egy öltönyt, nyakkendőt, akkor a nők 80%-nak bejön!


De, ha egy férfi 162cm, hiába veszi fel a legdrágább gorgio armani öltönyt, hiába van munkahelye, nem iszik, nem dohányzik a nők 95%-a úgy ki rostálja, úgy elutasítja a szerencsétlen manust, hogy ijedtében hazáig szalad!

2014. márc. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:

2-es ez butaság ezt még én is megcáfolom. 185 cm magas vagyok és bármit csinálok egy nőnek sem kellek...

A társkeresőkön szerintem valami álompasira várnak a nők,de hát hadd várjanak ha nekik ez így jó.A többségük fent van már pár éve úgyis,és csak vár.Ők még szerintem hisznek a mesékben,én mióta felnőttem gondolkodás szintjén is,azóta már abban se reménykedem,hogy nekem lesz valaha egy nő is az életemben,pedig nem nézek ki rosszul sem.Ez az élet paradoxonja...

2014. márc. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
Élőben is ugyanilyen felszínesek és válogatósak a nők.
2014. márc. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:

3#. 2-es vagyok. Nem létezik! Ha 185cm vagy, akkor kellesz a nőknek!

Figyu! Ha én 185cm lennék, kapásból 10 nőm is lehetne!


Így meg alacsonyan, le sem szarnak!

2014. márc. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Természetesen nem minden nőre igaz, meg nem minden társkereső oldalra.

Az is lehet, az oldal rendszerében van a hiba, ilyen pl a love.hu

Ment a zöld kéz mindenkinek.

Amúgy utólag is Boldog Nőnapot. :-)

2014. márc. 9. 11:07
 7/47 anonim ***** válasza:
Minden társkeresőn így van. Ha nem nézel ki jól a képeiden, a kutya se fog visszaírni, bármilyen szép levelet is írsz.
2014. márc. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
94%

Sok nőgyűlölő pasinak mennyei manna a kérdés. Csak azt nem értem, min csodálkoztok, ha ennyire utáljátok a nőket? Kinek kellene egy ilyen pasi.


Pasikkal, nőkkel egyaránt előfordul, hogy társkeresőn elszaladnak az elvárásai. Ennek az az oka, hogy nincs lehetősége a másik félnek kompenzálni közben. Mondok példát, hogy világos legyen (megtörtént eset): élőben ismerkedem egy sráccal, aki 160 cm magas. Társkeresőn rá sem kattintanék. De ott áll előttem, jó a stílusa, folyamatosan nevetek, amikor beszélgetek vele, és végül összejövünk.

Pasi szempontból mondjuk ez kb úgy néz ki (és ez már egy kitalált példa), hogy egy lány beírja, hogy 80 kg, akkor nem írsz rá, mert elképzelsz egy nagyon kövér lányt. Nem tudod, hogy mondjuk azért annyi kg, mert hatalmas mellei vannak és még izmos is kicsit. De mondjuk egy szórakozóhelyen, ahol meglátod a szép dekoltázsát és nincs a homlokára írva, hogy hány kg, simán kikezdesz vele, mert jól néz ki.

2014. márc. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
4%

"Mondok példát, hogy világos legyen (megtörtént eset): élőben ismerkedem egy sráccal, aki 160 cm magas. Társkeresőn rá sem kattintanék. De ott áll előttem, jó a stílusa, folyamatosan nevetek, amikor beszélgetek vele, és végül összejövünk."

Nem fogsz összejönni vele, mert alacsony. Ha mégis, akkor is csak azért, mert azt hiszed, a belseje tudja kompenzálni a külső hiányosságait, de 1-2 hónapon belül rájössz majd, h nem.

2014. márc. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:

Szerintem csupán az, hogy "ha 185 cm lennék, én lennék a király" nagy általánosítás.

Én 180 cm vagyok és sokak szerint átlagosnál jobban nézek ki és mégse kellek és kellettem senkinek.

30+F

2014. márc. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!