Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy lány osztálytársam...

Tetszik egy lány osztálytársam? (fiú vagyok)

Figyelt kérdés

Egy ideje nagyon tetszik, és megtudtam ,hogy én is annyira tetszek neki, hogy lehet járna velem, de nem szerelmes belém.

Hogyan tudnám elérni hogy belém szeressen?

Lehet hogy pont azt várja, hogy személyesen mondjam el neki? (mert facebookon ritkán van fent)

Az ÉRTELMES válaszokat előre is köszönöm!


2014. márc. 9. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat jha chaten eleg izeseg:D valld be neki liveban:)
2014. márc. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha tetszel neki külsőre, akkor a személyiségeddel tudod elérni azt, hogy beléd is szeressen.

Amúgy meg hívd el valami programra, ismerkedjetek, nem kell egyből azzal kezdeni, hogy tetszik neked és szeretnél járni vele, csak ismerkedjetek, randizzatok ha így jobban tetszik, aztán majd kiderül, hogy mi lesz.

Azért én drukkolok!

2014. márc. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De ő tudja hogy szerelmes vagyok belé, de nem zavarja és biztos hogy nem a személyiségem zavarja, külsőre meg nem vagyok vmi lányok álma, de akkor lehet hogy tényleg arra vár hogy be valjam neki?

(hogy szerelmes vagyok belé, azt nem tőlem tudta meg)

2014. márc. 9. 13:15
 4/4 anonim válasza:
Hívd el valahova beszélgessetek, hagy ismerjen meg. Ha tudja és nem reagált rá, akkor szerintem ne mond el neki, mert lehet, hogy eliszeted, inkább hívd el teázni/forrócsokizni vagy sétálni és beszélgessetek sokat.. varázsold el a személyiségeddel :)
2014. márc. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!