Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk/férfiak! Ha ti "mackós"...

Fiúk/férfiak! Ha ti "mackós" alkatúnak mondjátok magatokat akkor az azt jelenti hogy kövérek vagytok?

Figyelt kérdés

Légyszi válaszoljatok már őszintén erre a kérdésre! Úgy tűnik fogalom zavarban szenvedek, mert nekem a mackós teljesen mást jelent mint amilyenek azok a pasik akik annak mondják magukat, legalábbis én csak ilyennel találkoztam. Ismerkedésnél (neten) megkérdezi egy pasi, hogy nem gond-e ha mackós alkatú, amire azt mondom nem baj, mert szeretem ha egy férfi nagyobb darab, masszívabb felépítésű. Erre elküld magáról egy képet, amin egy teljesen elhízott, elfolyósan hájas, állati kövér pasi van. És nem egyszer jártam így, nagyon kellemetlen a szitu, hogy ilyenkor mit is mondjak...

Ha kövérek vagytok miért nem lehet azt mondani? Szerintem a mackós nem egyenlő a kövér, túlsúlyossal.


2014. márc. 9. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:

A mackós nem kövér!

Vagy ha igen.Akkor a molett nők is kövérek.

2014. márc. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, a másik oldalon sem értem ezt, hogy egyes kövér lányok miért molettnek, meg "nőiesen gömbölyűnek" állítják be magukat, kit akarnak becsapni? Én sosem szépítettem semmit a testalkatommal kapcsolatban, mindig az igazat írom. Ha valakinek nem tetszem akkor jobb ha az már az elején kiderül. Igaz, én nem vagyok se kövér, se molett, de ha az lennék akkor is elmondanám a kellemetlenségek elkerülése végett.
2014. márc. 9. 14:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mackós az aki ha le*basz egyet az olyan mintha medve lenne :D
2014. márc. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
LOL :DDD
2014. márc. 9. 14:09
 5/8 anonim ***** válasza:

de amúgy ja,brummogó az aki masszív felépítésű,erős védelmező,ahogy leírtad.Én akkor voltam mikor kondiztam höhö


amúgy meg azért nem mondják mert hogy tetszene mondaná:dagadt vagyok 120kg nem mozgok soha? :D szóba állnál velük ? nem igen...na látod, ők is taktikusan nem csak te kislányom.:D

2014. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez milyen taktika? Másnak beállítani magad mint ami valójában vagy? Ha valaki komolyan akar valamit akkor előbb-utóbb személyes találkára is sor kerül, ott meg már mindegy milyen szavakat használ, úgyis látszik hogy néz ki... Akkor meg minek "taktikázni"?

A mackósról amúgy nekem is az az elképzelésem amit leírtál, magas, masszív, erős, védelmező típus ami nekem tetszik is. De nem az elfolyt hájpacni. Nincs gond azzal sem ha valaki ilyen, csak ne tagadja le, mert az nem fair.

2014. márc. 9. 16:27
 7/8 anonim ***** válasza:

hát ez tény,ha valaki komoly kapcsolatot akar akkor nem érdemes hazudni semmiben.


de ez olyan esély féle :D hazudik egyet, és közelebb jut aztán lesz ami lesz,de legalább nem rázták le egyből.Van aki érvényesül, valaki meg próbál így megy ez.

meg sok az önbizalom hiányos ember.

2014. márc. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A mackost eredetileg azokra a ferfiakra fiukra hasznaltak akik az izmos es a kover kozotti atmenetet jelentettek! Ma minden tulsulyos hasznalja magara! Amugy nem egy tul nepszeru tipus ez a noknel!
2016. márc. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!