Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mennyire aláztátok...

Lányok, mennyire aláztátok meg magatokat eddig legdurvábban egy jó pasiért?

Figyelt kérdés

Mert amilyen sztorikat hallok, hát, elkepesztő milyen szintekre le birtok süllyedni, ha jópasiról van szó. Már néha már emberi méltóságból is kifordultok.


Ja és ne kezdd el, hogy csak a lotyók ilyenek, mert bőven megcsinálják ezt a jól nevelt, értelmes lányok is.


2014. jan. 5. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
hát semennyire. nekem több büszkeségem van ennél.
2014. jan. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
kerdezd ezt az anyadtol, lehet h van par ilyen, de nagyon sokan nem ilyenek vagyunk es inkabb a fiuk jaratjak le magukat a lanyok elott, mar bocs
2014. jan. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jaaaaaj :D Amelyik nő a "büszkeségét" lobogtatja, arról levágós, hogy a igazán jó pasikhoz nem sok köze van :D
2014. jan. 5. 16:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Sose aláznám meg magam egy pasiért sem!
2014. jan. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hát, akkor be kell érned azokkal a pasikkal, akik könnyen jönnek...és általában azok nem a legjobbak....


vagy nem esett még le, hogy amiért nem kell megdolgozni NAGYON az nem a legjobb?

2014. jan. 5. 16:28
 6/9 anonim ***** válasza:

A valamiért megdolgozás nem egyenlő önmagunk megalázásával. Megdolgoztam keményen a diplomáért, de akkor aláztam volna meg magam, ha szarok rá és valakit leszopok egy szakdolgozatért. Sajnálom, hogy számodra a kettő ugyanaz és ilyen brutál képzavarban vagy.


Hogy a kérdésedre válaszoljak: adtam már fel dolgokat valakiért (elköltöztem az ő, messze lévő városába), de megalázni sosem aláztam magam.

2014. jan. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
na, hát akkor nálad ennyi volt a max, hogy elkölzöttél olyan helyre, ahol neked áldozatokat kellett hozni.
2014. jan. 5. 16:38
 8/9 anonim ***** válasza:
jártam már a sráccal, meg utána is néha összejártunk. aztán lett barátnője, és mikor úgy tudtam h szakítottak írtam neki h benne lenne-e egy kis szórakozásban, és az idióta még a barátnőjének is elküldte az üzenetet, akiről kiderült h nem is szakítottak (csak nem vállalják fel egymást), hát ez elég megalázó volt..
2014. jan. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

az volt a megalázó, hogy kitudódott, hogy te kapcsolaton kivül is kefélnél? :D


jo, amugy az én volt csajom is visszajött párszor dugni fél év alatt, miután szakitottunk.

2014. jan. 5. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!