Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnék magam mellé egy...

Szeretnék magam mellé egy szerető és odaadó társat?

Figyelt kérdés

50 éves nő vagyok sajnos már nem vagyok fiatal,nagyon

magányosnak érzem magam. Szeretnék egy kedves figyelmes

megértő párt találni . Aki szeret engem és én is őt . Csendes és visszafogott egyéniség vagyok , nehezen "barátkozom" egy kissé bizalmatlan vagyok ,sajnos már sokszor csalódtam . A környezetemben levő emberek szépnek tartanak és azt mondják, hogy jól tartom magam akár 10-15 évet is letagadhatnék magas vagyok és karcsú ez ,viszont mindez hiába ,még sincs mellettem senki . Tudnátok nekem tanácsot adni abban,hogyan találhatnék rá az igaz őszinte szerelemre ?


2014. márc. 9. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
társkereső
2014. márc. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Küldj privit, képet! 45 éves jó pasi vagyok! Független, becsületes.
2014. márc. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nos esetleg legyél kezdeményező. A társkeresőt nem ajánlom, inkább a való életben próbálkozz. Meg talán legyél nyitott! Talán épp egy fiatalabb mellett találod meg a boldogságot?
2014. márc. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!