Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Te mit remélsz a közelgő...

Te mit remélsz a közelgő tavasztól ismerkedés terén?

Figyelt kérdés
Leírod a nemedet és korodat? Thanks. :-)

2014. márc. 11. 17:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. remélem hogy összejön már végre egy (komoly) kapcsolat :D

16/l

2014. márc. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Max annyit hogy a csaj akibe szerelmes vagyok végre észhez tér és nem a perverz szex mániás erőszakos nyomorékokra bukik majd! 14/f
2014. márc. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
76%

Elveszítem a szüzességem, várom már. :D

19/L

2014. márc. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Semmit. Én ugyanúgy nem merek majd senkit megszólítani, engem meg eddig sem szólított meg senki ismerkedési céllal. A neten ismerkedni meg már unalmas. Unok már interneten beszélgetni és unom az embereket a találkozásra beszélni, melybe soha nem akarnak belemenni. 23/F
2014. márc. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Szabadtéri programok, biciklizés, kirándulás, koncertek, mindezt többnyire egyedül, de mindenhol egyedülálló pasik garmadája fog várni, hát csak lesz valami...

2x/L

2014. márc. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

ismerkedés terén semmit,örülök hogy szabad vagyok.Én akihez egyátalán most hozzá szólok, az nagyon kivételes különleges nőszemély lesz. Még a szex se kell most.Élvezem magamat és hogy pihenés van :D Akihez nem szólok az kerüljön is el messzire.


kapcsolattól meg rosszullét jön rám.:D elfogyott az energia.

2014. márc. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

kb egy éve lett vége az első kapcsolatomnak, amit azzal fogok megünnepelni, hogy idén se fogok újra becsajozni.

hétköznap tanulás, hétvégén buli a haverokkal.

aztán ott a sport. reggel úszás, délután kondi, de jó is az...

18/f

2014. márc. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Hogy végre lesz párkapcsolatom.


18/L

2014. márc. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Azt remélem, hogy végre olyan lányt szólítok le, akinek nincs barátja, mert mostanában mindig beleválogatok. :)

Addig marad a munkatársakkal iszogatás, jó időben bringázás, kirándulás stb.


27/F

2014. márc. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Én már látom előre, hogy újra megismerkedem a sörös korsó csodás fenekével, aztán bebszva újra ráébredek, hogy megint nincs senkim csak egy rohadt erős fejfájásom. XD
2014. márc. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!