Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Poénból regisztráltam egy...

Poénból regisztráltam egy társkeresőbe. Kinek mi a véleménye az efféle ismerkedésről?

Figyelt kérdés
Én személy szerint tök nyomoréknak tartom hogy az emberek a neten keresztül képek alapján próbálják elmondani egymásról a véleményüket, és felettébb röhejes hogy így akarnak ismerkedni és egymásba szeretni. Már nem léteznek olyan helyek ahová szinglik járnak ismerkedni? Vagy túl öreg vagyok és az én életemből kimaradt ez a netes dolog? Ti mit gondoltok? Szerintem a fiúk nagy része is teljesen nyomi akik ide regisztrálnak. Semmi önbizalom vagy ismerkedés a valós élettel, csak a virtuális szerelem... 23/L

2014. márc. 11. 09:01
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem nyomorék, meg röhejes. Nem a képek fogják eldönteni, hogy beleszeretsz-e valakibe.

Csak egy lehetőség arra, hogy találj olyan embereket, akikkel randizhatsz. Azt hogy mi lesz belőle, úgyis csak a találkozások dönthetik el.

Annak mondjuk nem látom értelmét, akik hónapokig csak leveleznek. Én is voltam ilyen oldalon és ha valaki szimpatikusnak tűnt, viszonylag hamar szerettem vele találkozni, hogy kiderüljön, hogy milyen, tényleg az e, akinek mondta magát.

Szóval nincs ebben rossz, egy új lehetőség, ami régen nem volt. De ha neked ennyire nem tetszik, akkor inkább ne használd.

2014. márc. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
A kérdéshez tartozó kiegészítő szöveg 0%-ban hasznos.
2014. márc. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem a fiúk nagy része is teljesen nyomi akik ide regisztrálnak."


úúújjajajjaajjajjjajjjjj!!

Akkor elég sokan vagyunk ilyenek... de lefogadom, hogy kapsz napi 10 levelet, és egy darabra sem fogsz válaszolni - azok is mind nyomik lesznek, és te leszek a királynő!!!!

2014. márc. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Jólvan na. El lehet ítélni, kicsit szélsőséges vagyok ezzel a témával kapcsolatban, mert képtelen vagyok felfogni hogy miért ezen a módon akar magának párt találni valaki. Csak véleményt kérek nem offot. Az első válaszoló tökéletesen érthetően fejezte ki a másik oldali szempontot. Köszi :)
2014. márc. 11. 09:33
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Én neten ismertem meg a páromat, igaz nem társkeresőn.

Mégis mi a baj van azzal, ha az ember ismerkedik? Az életben hol ismerkednél? Szórakozóhelyen, ahova kb. mindneki dugni jár, jahm meg persze mindenki részeg :D

Máshol hol? Koncerten ugyanaz van...

25/N

2014. márc. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Nekem te is egy nyomi lánynak tűnsz tehát nem írom le a véleményem sem... Pont az a baj a társkeresőkkel, hogy ilyen emberek feljárnak oda trollkodni...
2014. márc. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Egyébként társkeresőn találtam meg az igazit, nagyon boldogok vagyunk és már van egy gyönyörű babánk is. De ehhez nagy szerencse is kell, meg komoly hozzáállás mindkét fél részéről, pl. komolyan gondolja a dolgokat és ne poénból legyen fenn.
2014. márc. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Mondjuk most visszaolvastam amit írtam az hogy nyomi az erős volt, nem így kellett volna kiírni mert most ez lesz a téma, de akkor hadd javítsak. Nem igazán tudom egy szóban összefoglalni de a lényeg annyi hogy miért nem ismerkednek élőben?
2014. márc. 11. 09:36
 9/36 anonim válasza:
Én sem rajongom a társkeresős oldalakért, én személy szerint SOHA SOHA nem ismerkednék ott! ... :S
2014. márc. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell ennyire leszólni.

Jómagam sosem próbáltam, de van egy férfi ismerősöm, aki rendszeresen használja. Pedig azt hinnéd, hogy neki nincs szüksége rá. Jól néz ki, normális egzisztenciája van, jó dumája és könnyen odamegy lányokhoz akárhol. Sokat járnak el haverokkal, én pl kifejezetten szeretek vele bulizni, mert ő szépen elkezd dumálni a lányokkal, nekem már csak be kell kapcsolódnom :D

Szóval minden adott a sikerhez, mégis már több, mint egy éve egyedül van a srác.

Ugyanis a személyes ismerkedésnél az a tapasztalat, hogy vagy a lányt nem érdekli komolyabban az egész, sok pedig csak egy "gazdag pasit" keres, akit megfoghat.

Munkatársai nagyrészt férfiak, szóval ez is kifújt.

Ezért ha már van, akkor igenis használja a társkeresőt.

2014. márc. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!