Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Randira hívás után egy lány...

Randira hívás után egy lány azt írja: "meglátja" akk felhivjam másnap h h gondolom, mert facen semmi nem jön össze?

Figyelt kérdés
Am megadta a számát és utána ilyet ír.. Ezzel nem tok mit kezdeni. Majd ma felhivom és férfi leszek
2014. márc. 12. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
hívd persze, ezek a mai ribik kéretik magukat, de aztán az első szóra szétteszik. így van, légy férfi, és ne kérdésként tedd fel neki, hanem egyszerűen közöld vele telefonon, hogy találkozunk és kész. ne adj neki választási lehetőséget, te vagy a férfi na, legyen önbizalmad! csajokkal különben is keményen kell bánni, amit igen szeretnek is, csak ritkán vallják be, de én még olyat is ismertem, aki bevallotta egy gyengébb pillanatában, hogy a "rendes barátja" mellett van egy nála fiatalabb srác, aki igaz h egy valódi vadállat, még pár pofon is elcsattant tőle, na de pont a keménysége miatt néz felé rá és nem tud ellenállni neki. az "állandó" barátját meg semmi perc alatt lerázza, ha a másik hívja. hát így valahogy ...
2014. márc. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gelazso ***** válasza:
jobb lenne vele beszélni mert a bunkó netes társalgási forma csak félreértésekre ad okot. hát persze , hivd fel és tudd meg . a lányok az ilyen se-se megnyílvánulásukkal csak érdekesebbnek ( nehezen elérhetönek) szeretnének látszani
2014. márc. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
90%ban ha ilyet írok egy fiúnak az azért van, mert le akarom rázni és remélem, hogy többet nem zaklat vele. Az a maradék 10% olyankor van, ha nagyon elfoglalt vagyok és nem tudom mikor fogok ráérni. Attól hívd fel nyugodtan, nem visszatántorítani akartalak. Csak gondolom a férfiak általánosítása után női szemszögből is leírom a helyzetet :) amúgy ha nem kérdezed meg, sose lesz igen... Úgyhogy előtted a lehetőség.
2014. márc. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de ha nem érdekel akk mért adtad meg a számát? XD
2014. márc. 12. 18:32
 5/6 A kérdező kommentje:
számod*?
2014. márc. 12. 18:33
 6/6 anonim ***** válasza:
csinálja a cirkuzst, de majd idővel megtanulod h a csajokat nem kell komolyan venni, na főleg nem egy ilyen szöveget, mert ez kb azt jelenti h" teperj már le vaze mert megőrülök", szal majd belejössz ....
2014. márc. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!