Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mit tanácsoltok nekem...

Lányok, mit tanácsoltok nekem (gyerekes kérdés egy kicsit)?

Figyelt kérdés
Szóval én már egyetemre járok, de középsuliban 1 lány volt, akit eszméletlen módon megszerettem, pedig nem sokat beszéltünk a gimiben. Sosem találkoztam hozzá foghatóval, olyan belsőleg és külsőleg, amit másban azóta sem találtam meg. Már 4 éve érettségiztünk és azóta nem is láttam senkit az osztályból, nem igazán volt összefogott társaság. És most megláttam facebookon, nem tudom, hogy be merjem-e jelölni ismerősnek. Ő is egyetemista de teljesen mást tanul, máshova jár, új baráti kör stb. Cikinek érzem, hogy alig beszéltünk a gimiben, én akkor még eléggé félénk, zárkózottabb voltam, és most bejelölöm ismerősnek mit gondolna. De attól függetlenül ha néha beszéltünk,mindig kedvesen és szimpatikusan egymással. Szerintetek lányok mi lenne a helyes cselekedet? 24 évesek vagyunk mindketten, tudom gyerekes ez a kérdés, de ez a helyzet. Előre is köszi a válaszokat!

2014. márc. 12. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Jobb bátran veszetni, főleg ha még meg is nyerhetsz mindent. Jelöld, írj neki, lépj. Ennyi. Hajráá

(L)

2014. márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
persze hogy jelöld be. nincs abban semmi. Ha akarsz töle valamit irj is rá aztán majd kiderül mi lesz lehet eleve boldog párklapcsolatbna él. nyugodtan irj rá hogy mi van vele hogy alakult az élete a gimi után stb. Ha nincs párja hivd el randizni.
2014. márc. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha ez ilyen egyszerű lenne... :D Nem lennék meglepve ha lenne párja, mert külsőleg és belsőleg is 10/10-es lányról beszélünk. És az a legjobb, hogy nincs magától elszállva, mindenkihez kedves, nagyon okos, ilyen esküszöm nincs több. Óriási kincs.
2014. márc. 12. 19:59
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem még olvassátok. Írtam neki, válaszolt, és ma megtudtam, hogy leszbikus. Halál komoly emberek... Egy világ omlott össze bennem....
2014. márc. 16. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!