Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Tanácsok?

Mit tegyek? Tanácsok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, 4 évvel idősebb nálam ( én 14 ő 18). Nagyon szeretem és most biztos mindenki azt fogja mondani, hogy csak fellángolás meg stb. De nem! Tényleg szeretem, amikor meglátom pillangók vannak a hasamban, elcsuklik a hangom, nem tudom róla levenni a szemem és ez megmagyarázhatatlan érzés. Nem tudom mit tegyek.. Kilátástalan ez az egész.. Amúgy 4-5-ös tanuló vagyok és éretebb is az átlagnál.. Kérem hogy segítsetek mert ebbe már bele őrülök..
2014. márc. 12. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Pl beszélgess vele? :)
2014. márc. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ismerkedésnél pont les*arja mindneki, hogy hanyas tanuló vagy. képzeld, a te korodban én is ilyen volt. hűha!

az meg hogy érettebb... nem tudom cáfolni. legyen úgy!

de az én véleményem az, hogy 4 év ilyen idős korban nagyon sok. én max 2 évet vállalnék be. 18 évesen már nem csak kézen fogva akarnak járni a fiúk. tudom, mert én is annyi vagyok. elhiszem, hogy rossz érzés, de azt ajánlom hagyd békén. sajnálom...

2014. márc. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocsi de kislány vagy és ez fellángolás..majd rájössz.


Amúgy meg minden tini érettebnek gondoljs magát mint az átlag.

2014. márc. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy eddig egy gyökér p.csa voltam mert rossz társaságba keveredtem és mindig beszóltunk/tam/tak neki. Nagyon megbántam, és félek, hogyha odamennék ő is bunkó lenne.:/:((
2014. márc. 12. 19:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindig beszóltunk/tam/tak neki... tényleg érett vagy.
2014. márc. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tehát nem szoktatok beszélni, találkozni, nem is ismeritek egymást? A korkülönbséggel nincs semmi baj. Fordítva jobb lenne :P Nem értem miért írja mindenki, hogy szerelmes vagyok (ilyen helyzetekben), meg, hogy pillangók röpködnek a hasamban... Jelenleg nem vagyok szerelmes, de voltam. Nem "röpködtek pillangók a hasamban", őszintén, az f sztudja mi :D Egyszerűen vágytam rá akkor ha nem volt velem, ha pedig itt volt, akkor voltam a legjobban. Felvidított, megértett, dehát, ennek vége lett sajnos. Sokáig tartott kiheverni, azóta nem keresek mást, majd ha megismerek valaki olyat akivel szintén ilyen lehet ez az egész, akkor kezdeményezek.
2014. márc. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Aludd ki. Amúgy érik egy csúnya csalódás neked.
2014. márc. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!