Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Van/Volt ezzel...

Mit tegyek? Van/Volt ezzel valaki így? Tanácsok?

Figyelt kérdés

Sok fiúnak tetszettem, sokan mondták, hogy szép vagyok, de nem tudom elhinni. Tényleg, én mindenkit szebbnek gondolok magamnál. Emiatt nem is merek belenézni a fiúk szemébe. Nem merek szemezni velük, mert úgy gondolom, hogy úgyse tetszek nekik, csak beégnék, mert félreértelmeztem a szándékait, hát miért tetszenék neki?

Edzésen is volt egy srác, kedves volt, beszélgetni akart velem, segített, hajrázott a végén az időfelmérőn is. Figyelte, az apróságaimat, tud rólam dolgokat pedig még nem is beszéltünk, belekötött, hogy fél percet lecsaltam az edzésből stb. Nem tudom, hogy csak haverkodik, vagy tetszem is neki. Nem tudok különbséget tenni a barátkozás és a flörtölés között se, így nem kezdek semmit. Aztán félek a szemükbe nézni. Miért?? Olyan hülye vagyok...így szeretnék egy barátot, de nem merek ismerkedni, a szemükbe se merek nézni, így ők azt gondolhatják, hogy nem tetszenek nekem, pedig ez nem igaz. Mit tegyek?

Szeretnék ezzel a sráccal például megismerkedni, de nem merek. Félek, hogy nem is tetszek neki, csak barátkozni akart, én meg mást gondoltam és akkor tök égő lesz ezentúl edzésre járni ... Meg amúgy is. Úgy megyek el az utcán fiúk mellett, hogy minél helyesebb annál jobban kerülöm a tekintetét, a kapcsolat bármilyen jelét. Miért csinálom ezt, mit tegyek ellene?

Egyszer volt barátom, amiért nagyon hálás vagyok neki, hiszen neki volt egyedül elég türelme hozzám, hogy legyen bátorságom egyáltalán már találkozni is vele. Olyan kitartó volt, annyira tiszteltem. Adnátok tanácsokat, hogy hogyan lehetnék bátrabb vagy hogyan különböztessem meg a flörtöt a barátkozástól, ha mondjuk még nem vesszük bele, a testi közelséget.


17/L



2014. febr. 8. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj oda ismeretlen pasikhoz megkérdezni, hogy hol vette a kabrátját, mert tetszik. De fűzd oda, hogy a barátodnak akarsz ilyet venni. (Hogy be se próbálkozzon, így mégis gyakorlod az ismerkedést, és rutint szerzel idegenekkel való kommunikációban). Ha nem változtatsz a mostani hozzáállásodon, egyedül maradsz.
2014. febr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ÖNBIZALOMHIÁNY!!!!17éves vagy,majd megerősödsz.Biztosan jól nézel ki,szép vagy,ha 17éves korodra már volt barátod.Gondolj bele abba,hogy vannak olyanok(többségben vannak),akiknek még nem volt semmiféle kapcsolata,sőt,még bizonyára sokáig nem is lesz,mert tényleg csúnyák!Nekik milyen s.zar lehet!Ebbe gondolj bele.Amúgy én megértelek,mert én is félénk vagyok nagyon.El sem tudom mondani,mennyire gátlásos lúzer vagyok sokszor...18/F
2014. febr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem! Amúgy nem vagyok önbizalomhiányos. Ha nem fiúkról van szó, megszerzem amit akarok. Elérem amit akarok. Harcolok azért amit akarok és általában ha nagy küzdelem árán is, de elérem végül. Nem akarok másoknak megfelelni, nem ugráltatnak mások stb. Ha nincs fiú a közelben még akár szépnek is gondolom magam. A tükörben imádom magam. Aztán ha fiú van aki nem is tetszik pl. plusz még pár lány a környéken , akkor van mindennek vége. Onnantól szürke kisegér vagyok, karba teszem a kezem, meg sem szólalok, csak állok, tekergek, nem merek megszólalni, felnézni, SZEMÉBE NÉZNI a srácnak. Mert ott van az a lány. Sokkal szebb nálam, csinibb, olyan a kisugárzása , a testbeszéde, hogyha fiú lennék, biztosan felszedném. Aztán ott az a másik lány. Olyan csinos, beszédes, nevetgélős. És itt vagyok én. Magába forduló, karbafont, fel sem néző, csendes lány....hmm. csábító nem mondom.
2014. febr. 8. 23:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Túl sokat agyalsz felesleges dolgokon. Lépj a tettek mezejére. Csináltass egy király hajat, vegyél újabb ruhákat és menj bulizni.
2014. febr. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De akkor is önbizalomhiányban szenvedsz,hidd el!!!Olvasd vissza,mit írtál rögtön szembetűnik.Jó persze az élet nem minden területén vagy ö.h.,de ebben az esetben igen.Lehet rajta változtatni.
2014. febr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!