Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a fiú is meg én is olyanok...

Ha a fiú is meg én is olyanok vagyunk, aki nem mer kezdeményezni a másiknál, de érezzük egymáson, hogy tetszünk egymásnak, akkor mi lesz ebből? 21/L

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik, és szerintem én is tetszem neki, de soha nem köszön, pedig én próbáltam már köszönni neki..

sokszor látom, hogy néz, és már beszélgettünk is régebben, de újabban nem merem megszólítani, mert nem tudom 100%-ban, hogy mit érez..

és ő is inkább csendesebb fajta, nem az a a nyomulós..

és félek, hogy így nem lesz az egészből semmi.. én ismerem magam, és biztos, hogy nem fogok tudni kezdeményezni, mert nagyon kevés az önbizalmam. :(


2014. márc. 12. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben ebből semmi nem lesz.
2014. márc. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt kéne tudatosítanod magadban, hogy mindenféle kétség nélkül kellene megszólítanod elvonatkoztatva attól, hogy ő vajon mit érez. Tehát csak lazán, direkt nem gondolva a következményekre. Laza beszélgetésbe elegyednél vele akármilyen ürüggyel. Valakinek lépnie kell. Az fog először lépni, akinek már túllépi ez a szótlanság az ingerküszöbét. Szerintem te fogsz lépni ;)
2014. márc. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Hát ebből nem lesz kamaty, az tuti.
2014. márc. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ebből így semmi sem lesz.


ha valamit kinyögsz legalább, akkor megadod az esélyt, hogy valami legyen. ha nem, akkor semmi de semmi sem lesz, tapasztalat.

2014. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy lehet, hogy ő is azért nem lép, mert önbizalom hiányos. Ha már Te írtad ki ezt a kérdést, azt javaslom én is, hogy Te lépj. Ahogy fentebb írták, csak lazán és következményektől való félelem nélkül. Ne agyalj, tedd!
2014. márc. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nézitek egymást mint verebek a dróton :)
2014. márc. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Próbálkozhatsz,legalább gyakoroltok,de szerintem semmi hosszútávú dolog nem lesz ebből ha esetleg sikerül kommunikálnotok.Te majd találsz pár év múlva egy jobbat,ő meg kb 5-10 év múlva találja meg a másik felét(ha egyáltalán megtalálja valaha).


Lehet hogy nyers ez így,de tényleg ezt gondolom.

2014. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
tejóisten... Szerintem nem vagytok elég bátrak és később BIZTOS h bánni fogjátok..... Én pl 1évig éreztem így de nálam már betelt a pohár és tudtam h lépnem kell... (amúgy ezen a téren baromira bátortalan voltam ) Léptem is de nagyon hirtelen mert tudtam ha nem teszem meg rögtön akkor agyalni fogok rajta és inkább úgy lettem volna vele h inkább mégse lépek.... De megtettem és soha de soha nem fogom megbánni.... Mert egész életemben azon agyalnék h MILETT VOLNA HA ... És azóta nem csak h bátrabb lettem hanem büszke is voltam magamra ... És rájöttem h soha sem gáz kezdeményezni sőtt kur@ jó érzés hidd el ;)
2014. márc. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jaj, az előzőnek annyira igaza van, én is így látom. olyan kár, hogy én erre nem jöttem rá mondjuk 10 éve.
2014. márc. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!