Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti meg mernétek tenni a...

Ti meg mernétek tenni a helyemben vagy örülnétek neki?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam akinek kicsit szerintem tetszek de ebben nem vagyok biztos. Ugyanis már hónapok óta többször láttam, hogy néz mindig köszönünk egymásnak ha találkozunk szóval naponta akár 5x is. Próbálok rá mosolyogni, hogy érezze esetleg érdekelne engem is de nem lép. Nem tudom, hogy ennyire félénk-e vagy félre értettem mindent.

Tudom róla, hogy félénk de hogy ennyire!?

Na most, arra gondoltam egyszer írok neki házival kapcsolatban vagy esetleg folyosón rákérdezek valamire ami tök egyértelmű de talán ebből leesik neki, hogy mi van.

Én alapból nem kezdeményeznék soha. De gondoltam ez a merészség még imponálhat is neki.

Jó ötlet vagy csak folytassam a szemezést aztán majd csak össze szedi magát?



2014. márc. 12. 20:53
 1/5 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk
2014. márc. 12. 20:53
 2/5 anonim válasza:
suliban kérdezz rá valamire... te a fiú vagy, vagy a lány? ha mindketten félénkek vagytok, akkor nem lesz belőle soha semmi :)) egyikőtöknek lépnie kell... ha ő nem mer, hát rajtad a sor :) szorítok!
2014. márc. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én a lány vagyok
2014. márc. 12. 21:05
 4/5 anonim válasza:
nyugodtan leszólíthatod te is... nem is tudom miért kérdeztem meg te melyik vagy:) mert igazából lényegtelen... rég nem abban a korban élünk amikor csak egy fiú szólíthat le egy lányt :)
2014. márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen ezt tudom. Bár nem szívesen kezdeményezek. Nem futok fiúk után. Szóval őt se hívnám randira. De ugye a lányoknak kell jeleket adni és ha beszélnék vele az egy elég egyértelmű jel lenne. Talán ez még nem mondható nyomulásnak.

Kicsit félek attól, hogy ez az egész úgy jön le, hogy én csak kétségbeesetten akarok egy pasit szerezni érettségi előtt. De igazából az van bennem, hogy meg kellene vele próbálnom mert igen rendes gyerek és örökké bánnám ha meg se próbálnánk.

2014. márc. 12. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!