Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » "Kedvesfiúk", elcserélnétek a...

"Kedvesfiúk", elcserélnétek a kedvességeteket rámenős, pofátlan viselkedésre?

Figyelt kérdés

Csajozási vonatkozásban értelmezzétek a kérdést.


Szerintem nincs semmi nehéz abban, hogy tegyünk a másik ember véleményére és rámásszunk lányokra és előbb cselekedjünk, mint kérdezzünk, de azt se mindig.


Mert kedvesnek lenni erőbefektetést szükségeltetik, rohaddddéknak lenni viszont nagyon könnyű. Majdnem olyan mint a lustaság és a szorgalom. Bárki tud lusta lenni, mert az csak úgy jön magától. Az érzelmi-szociális lustaság pedig modortalanságban és taszító jellemben manifesztálódik. És általában társul az általános lustasággal és nemtörödömséggel.


Én egy végtelenül keserű ember vagyok, nem is nézek ki jól, mégis voltak barátnőim is meg kalandjaim is. Mindig akad valaki. Pedig volt idő, hogy társaságok utáltak ki pár óra után, még olyanokból is csak az ellenszenvet váltottam ki, akikkel nem is beszéltem! Mondjuk most is erőlködés nélkül sikerül ez és még csak észre sem veszem magamon, hogy mennyire modortalan, lusta és együttműködni képtelen egyén vagyok.


Pénzem sincsen, mivel személyiségem miatt nem alkalmaz senki.


2014. márc. 12. 23:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Dokihoz kellene menned...
2014. márc. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a pofátlanság sok esetben mérhetetlen dilettantizmussal párosul, műveletlenséggel. Nem, semmi esetre sem váltanék bunkóba.
2014. márc. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez az! Van még remény! Nem fog totál féregségbe süllyedni az emberiség! Köszönöm fiúk! Csak így tovább!
2014. márc. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
hát nem egy kérdést láttam már pedig itt, ahol sirnak a kedvesfiukák, hogy bezzeg a bunkóknak meg jár a pussayyy
2014. márc. 12. 23:15
 5/16 anonim ***** válasza:

és milyen lányokat lehet így felszedni,nameg mennyi időre?

a lányokban van ez a gyengeelmélyűség csak hosszútávon nem működik.

igazából nem mondasz újat ezek több ezer éves de még mindig működő praktikák: 10 csajból 9et elmondok minden rossznak akkor az az egyetlen oda lesz a megtiszteltetéstől hogy nem szóltam le ...másik variáció hogy bunkóként tud az ember hova fejlődni, az alapból kedves meg már nem tud hova....

egy idő után a csajok kinőnek ebből.az önveszélyesek meg akik nem tartják magukat sokra azok lehet hogy nem (nincsenek kevesek) csak ha közös gyereketek lesz félő öröklődik ez a mazohizmus

2014. márc. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hát, én is örököltem valahonnan ezt a gyengeelméjűséget :(
2014. márc. 12. 23:20
 7/16 A kérdező kommentje:
hát tök mindegy milyen minőségű kapcsolatok (egyébként 2 csajom volt 1-1 évig), mert van akinek egyáltalán nincs nemi élete :(
2014. márc. 12. 23:21
 8/16 anonim ***** válasza:
Azért, mert vagy túl fiatal és tapasztalatlan, vagy túl buta nőkre akartak ráhajtani, vagy nem is olyan kedvesek, csak ők hiszik/terjesztik magukról. Tudod, itt a normális fiúk többsége egy nőket démonizáló, saját magáért tenni nem képes kis puding.
2014. márc. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
kb... :D :D
2014. márc. 12. 23:26
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja, és itt senkinek nem jár sem a pussy, sem a dick. Valamit így is úgyis tenni kell érte. Vagy az, amit az előbb leírtam, vagy tényleg összeszeded magad, és csak értelmes, kedves nőkkel ismerkedsz.
2014. márc. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!