Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedés közös vonatozás...

Ismerkedés közös vonatozás után, what?

Figyelt kérdés

Szóval egyszer majdnem egy éve találkoztam egy lánnyal a vonaton, volt ott még egy idős úr is aki mondta mindig a magáért így bele kényszerített minket is a beszélgetésbe.

Miután az úr leszállt ketten maradtunk a kabinban. Még egy kicsit dumálunk de akkor még magamnak valóbb voltam mint most, de azért pár dolgot megtudtam róla. Pl hol lakik mit tanul stb de a nevét nem, valahogy kimaradt. De később a face-en szörfölve rátaláltam hisz ha van közös pont ugye akkor a face random feldob egy két arcot, ,,hogy te lehet, hogy ismered őt" szöveggel.

Most megint együtt utaztunk, velem szembe ült le. Totál véletlen jött ki így helyzet. Én egyből felismertem nem tudom, hogy ő is engem, passz. Mire észbe kaptam, hogy itt az esély már a laptopját bújta és filmet nézett, nem volt több alkalom a beszélgetésre.

Ugye jól érzem, hogy nagyon gáz lenne, ha felvenném vele a kapcsolatot face-en. Egy kicsit creepy lenne, furán venné ki magát...

csak azét írtam le ezt long story-t mert most éppenséggel nem megy teljesen az objektív gondolkodás



2014. márc. 13. 00:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

a kérdésből azt hittem meleg lesz


régen kellett volna bejelölnöd

2014. márc. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem fogsz belehalni, ha kosarat kapsz facebook-on...
2014. márc. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

szerintem simán jelöld be. mindig add meg az esélyt az ilyesminek.

max. nem jelöl vissza, de ha meg sem próbálod, várhatsz megint öt évet, mire újra egymással szemben ültök a vonaton. addigra meg férjhez megy valaki máshoz.

szóval jelöld be, na.

2014. márc. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat

De ti nem tartanátok furcsának ha valaki rátok írna ilyen esetben?

Mert sztem egy kicsit ilyesztő is lehet, hiába beszélnénk face-en elotte, mégis csak egy ismetetlen emberrel kellene találkoznia.

Bocs a hibákért teliról vagyok.

2014. márc. 13. 09:47
 5/22 anonim ***** válasza:

Nem lenne gáz egyáltalán. Próbát mindenképpen megér.

Engem az iwiw-korszakban talált meg 19 évesen egy régi levelezőtársam. 12-13 évesen írogattunk egymásnak (tudjátok ez a Garfield-os "Levelezzünk!" rovat :D), aztán megtalált, bejelölt. Elmondta kicsoda ő, bár a nevét rögtön felismertem, na mondom ezt nem hiszem el, erre mennyi volt az esély? :D

Jóban lettünk ismét, beszélgettünk, még meg is látogattam őt, ő is eljött hozzám.

Mondjuk utána ismét megszakadt kapcsolat, de buli volt találkozni :D


Mellesleg az embereknek jól esik, ha ilyen hosszú idő után is emlékszik rájuk valaki :)

2014. márc. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

szia, igen, eléggé furcsa lehetne, ezért nagyon fontos, hogy mit mondasz. én nő vagyok, és ilyen szemszögből próbálom elképzelni, én mire tudnék jól reagálni.

Tehát olyasmi, hogy figyu, egy éve találkoztunk a vonaton, fussunk össze. vagy van kedved beszélgetni. vagy ilyen dolgokra én is furcsán néznék.

szerintem itt egy taktika van, legalábbis ez jut csak eszembe most: ha bókolsz, és őszinte vagy, de nem heves.

hogy ő milyen szép, és milyen jót beszélgettetek, és sajnálod, hogy akkor nem hívtad el valahova, de véletlenül feldobta a facebook, és úgy érzed, most meg kell ragadnod az alkalmat. Ha megfogalmazol egy levelet, és ide beilleszted, vagy elküldöd privátban, segítek kijavítgatni. közben azért bejelölheted.

2014. márc. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Egy próbát megér. Vagy visszajelöl, vagy nem, igazából nincs mit veszítened. De tényleg ne kezdj el egyből nyomulni, az ijesztő lehet, egyszerűen mondd el neki, hogy úgy emlékszel, utaztatok már együtt vonaton és a múltkor is láttad és hogy ha nem venné tolakodásnak, akkor szíven megismernéd.

2014. márc. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

bocs, előző, nem sértésnek szánom, csak segíteni akarok ennek a fiúnak: ez a "nem vennéd-e tolakodásnak" ez megint egy olyan sablonszöveg, amit a tehetségtelen férfiak használnak.

tehát az ilyen kifejezéseket kerülni kell, valahogy úgy kell írnod, ami azt sugallja, hogy normális vagy, és van önbizalmad is. Nem kell negatívan, csúszva-mászva közelíteni, legyél férfi, az a vonzó.

2014. márc. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Oké, persze értelek, én egyébként nőként írtam a dolgot, de persze ez a személyes véleményen, én nem venném zokon ha nem rohannának egyből ajtóstul a házba :) Én mondjuk nem érzem, hogy ettől a férfi lemenne kutyusba, nekem mindenesetre jól esik/esne ha a férfi nem feltételezi egyből azt, hogy mindenképpen vevő vagyok az ő megkeresésére :) De persze igen, a kellő egészséges önbizalom nem hátrány, nyugodtan lehetnek bátrak a férfiak :)
2014. márc. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Az ùgy jó lenne, hogy:

"szia xy vagyok

Remélem nem veszed tolakodásnak, hogy bejelöltelek és ìrok neked de itt face en véletlenül rád találtalak és eszembe jutott, hogy utaztunka már együtt hazafele a déliből egy éve és mùlt héten is. Azóta is bánnom, hogy nem sikerült közelebről megismernelek.

Bolfog lennék ha ezen tudnánk változtatni.

Nem tudom, hogy te emlékszel e rám , de én rád igen.

Remélem zavartalak meg semmiben a levelemmel.

Na ez milyen? Bocs a hibákért de gyorsan irtam mert óram lesz

2014. márc. 13. 13:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!