Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedés közös vonatozás...

Ismerkedés közös vonatozás után, what?

Figyelt kérdés

Szóval egyszer majdnem egy éve találkoztam egy lánnyal a vonaton, volt ott még egy idős úr is aki mondta mindig a magáért így bele kényszerített minket is a beszélgetésbe.

Miután az úr leszállt ketten maradtunk a kabinban. Még egy kicsit dumálunk de akkor még magamnak valóbb voltam mint most, de azért pár dolgot megtudtam róla. Pl hol lakik mit tanul stb de a nevét nem, valahogy kimaradt. De később a face-en szörfölve rátaláltam hisz ha van közös pont ugye akkor a face random feldob egy két arcot, ,,hogy te lehet, hogy ismered őt" szöveggel.

Most megint együtt utaztunk, velem szembe ült le. Totál véletlen jött ki így helyzet. Én egyből felismertem nem tudom, hogy ő is engem, passz. Mire észbe kaptam, hogy itt az esély már a laptopját bújta és filmet nézett, nem volt több alkalom a beszélgetésre.

Ugye jól érzem, hogy nagyon gáz lenne, ha felvenném vele a kapcsolatot face-en. Egy kicsit creepy lenne, furán venné ki magát...

csak azét írtam le ezt long story-t mert most éppenséggel nem megy teljesen az objektív gondolkodás



2014. márc. 13. 00:14
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Persze ez csak a gondolataim zanzásítása, siettem mert óram volt
2014. márc. 13. 15:20
 12/22 anonim ***** válasza:

nekem tetszik ez a levél. ha a tolakodásos rész tetszik neked, akkor használjad, oké.

viszont a végén a remélem, nem zavartalak meg blabla, én azt kihagynám úgy ahogy van.

a helyesírási hibákat azért többé-kevésbé kijavítottam, hátha ezzel is jobb benyomást keltesz.

"szia xy vagyok

Remélem, (VESSZŐ) nem veszed tolakodásnak, hogy bejelöltelek és ìrok neked, (VESSZŐ) de itt face en véletlenül RÁDTALÁLTAM és eszembe jutott, hogy utaztuNK már együtt hazafele a déliből egy éve és mùlt héten is. Azóta is báNom, hogy nem sikerült közeleBBről megismernelek.

BolDog lennék, (VESSZŐ) ha ezen tudnánk változtatni.

Nem tudom, hogy te emlékszel-e (KÖTŐJEL) rám , de én rád igen.

2014. márc. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
és még valóban kéne a végére valami kedves mondat
2014. márc. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

köszi a segítséget de azért volt benne sok hiba mert mennem kellet előadásra és mindenképpen előtte elakartam küldeni telefonról,

meg valami baja is van mert csak negyedszerre sikerült leírnom ezt mivel mindig kikapcsolt magától...

na mindegy is, ezt már gépről írtam


de azért tényleg köszi a segítséget.

kellett, hogy egy külsős is véleményt alkosson

2014. márc. 13. 21:10
 15/22 A kérdező kommentje:

na most volt egy kis időm és jobban összeszedtem a gondolataimat és erre jutottam


Szia, XY vagyok

Azért jelöltelek be és írtam neked , mert nagyon csinosnak és szimpatikusnak talállak és bánnom, hogy amikor lett volna rá alkalmam nem tudtalak jobban megismerni.

De lehet, hogy már Te nem is emlékszel rám, de én rád igen. Kétszer is utaztunk együtt hazafelé a Déliből, egyszer majdnem egy éve és múlt hét csütörtökön is. Gondoltam, hogy kicsi rá az esély, hogy újra összefussunk, de szerencsémre egyik nap belefutottam a profilodba itt a facebookon, és most úgy érzem, hogy megkell ragadnom az alkalmat, hogy megismerjelek. Elképzelni sem tudom, hogy ez az üzente milyen gondolatokat fog benned kelteni, csak remélni tudom ,hogy pozitívokat.

De ha hidegen hagylak, szólj nyugodtan és többé nem zargatlak.

2014. márc. 13. 22:02
 16/22 anonim ***** válasza:

Nemnemnem! még jó, hogy megnéztem. az első üzenet nagyon jó, tökéletes. még a végére biggyeszthetsz valami kedveset, de még azt sem muszáj. Pont azt gondoltam, hogy örülnék, ha valaki egy ilyen üzenetet írna nekem.

Ezzel szemben a második az tipikus gáz levél!!! el ne küldjed. az első a jó.

2014. márc. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

oké

ne aggódj nem küldtem el csak előző hozzászólás eme része " ha a tolakodásos rész tetszik neked, akkor használjad, oké." egy kicsit elbizonytalanított és ezért mentem el ebbe -gáz- irányba

a 12.-is is jó, te írtad azt utolsó?

de oda tényleg kellene valami lezárás mert kicsit mint ha lógna a vége a levegőben

2014. márc. 13. 22:52
 18/22 anonim ***** válasza:

Jó, tehát

"szia xy vagyok

Remélem, nem veszed tolakodásnak, hogy bejelöltelek és ìrok neked, de itt face-en véletlenül rádtaláltam, és eszembe jutott, hogy utaztunk már együtt hazafele a déliből egy éve, és múlt héten is.

Azóta is bánom, hogy nem sikerült közelebbről megismernelek.

Boldog lennék, ha ezen tudnánk változtatni.

Nem tudom, emlékszel-e rám, tavaly beszélgettünk is a vonaton.

Ha neked is van kedved, én örömmel találkoznék még veled.

2014. márc. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

nekem valahogy ez az egyszerű megfogalmazás tetszik, olyan őszinte és kedves. persze ízlés dolga.

én mindenesetre örülnék, ha kapnék valakitől egy ilyen levelet. ja és a 12-es én voltam, igen.

2014. márc. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

akkor ez jó lesz, nem?

Szia, XY vagyok

Remélem, nem veszed tolakodásnak, hogy bejelöltelek és írok neked, de itt a fece-en véletlenül rád találtam és eszembe jutott, hogy utaztunk már együtt hazafelé a déliből egy éve és múlt héten is. De lehet, hogy már Te nem is emlékszel rám, de én rád igen.

Azóta is bánom, hogy nem sikerült közelebbről megismerkedünk.

Boldog lennék, ha ezen tudnánk változtatni.


amúgy megkérdezhettem, hogy hány éves vagy? tudom ilyet nem illik egy nőtől de szeretném tudni, hogy a hozzászólásaid hány éves ember gondolatvilágát tükrözi


ja és én 20 vagyok nem egy 15 éves suhanc, csak még ilyen nem volt, hogy facen ismerkedtem volna

2014. márc. 13. 23:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!