Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen alibivel írjak rá?

Milyen alibivel írjak rá?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú akit csak látásból ismerek, de megvan facebookon. Mivel nem nagyon látjuk egymást nincs alkalmam beszélgetni/megismerni se. Szóval gondoltam ráírok... Ja, igen.. Csak nincs alibim, hogy mi miatt írjak rá. Ötletek? Nem járunk egy suliba..

2014. márc. 14. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bökd meg, onnan már adja magát.
2014. márc. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
"Hali! Te melyik suliba is jársz?" vagy "Szia! Honnan is ismerjük egymást?" <-- ez azért jó mert ha érdekled akkor mondja hogy látni szoktátok egymást..
2014. márc. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
csak írj rá.. nem kell hozzá alibi.
2014. márc. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kell hozzá alibi...
2014. márc. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is tökre ebben a helyzetben vagyok... :(
2014. márc. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
irj rá fb n ha bunko akkor úgy is az lesz. ha meg normális akkor úgyis visszair:)
2014. márc. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Ne haragudj, de ez annyira szánalmas. Látásból ismered, de a facebookon fent van. Ez még az a játék, hogy kinek van több facebook ismerőse? Ha annyit kéne meghagynotok, akit VALÓBAN ismertek, kiürülne a listátok.

Alibi kell, hogy valakihez hozzászólj? Ha már fent van az ismerőseid között, akkor véleményezd valamelyik kiírását. Visszavonom, valószínűleg nem ír ki semmit, amit véleményezni lehet -.-

Valahogy nagyon elkorcsosult ez a mai generáció, nekünk a kilencvenes években nem volt sem mobilunk, sem facebook, csak a VALÓ ÉLET (tudod, ami a számítógépen kívül van), odamentünk egymáshoz, vezetékes telefonon hívtuk egymást (az nem egyenlő a töltőn lévő mobillal), és SZEMÉLYESEN találkoztunk.


Mi lenne veletek facebook nélkül? Megállna a világ?

2014. márc. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 Ez teljesen igazad van! Az a baj, hogy sokan félnek a kisebb csalódástól, mert valószínű, hogy sok rossz érte őket. Ahogy engem is.
2014. márc. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8: facebook-on is lehet ám nemet mondani, nem csak élőben! Az nem csalódás?
2014. márc. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mármint ismerősöd facen vagy csak tudod ki ő?
2014. márc. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!