Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mitévő legyek, ha életem...

Mitévő legyek, ha életem szerelme 3 méterre lakik tőlem és fél egy párkapcsolattól?

Figyelt kérdés

Röviden:

Lakótársam pár hónapja szakított a barátjával (3 évig voltak együtt, az utolsó fél év már elég rosszul ment nekik). Pár hétre rá kikezdtem vele. Akkor még csak szexuális oldalról érdekelt a dolog. Együtt aludtunk párszor és szerelmes lettem belé. Évek óta ismerem, fantasztikusan rendes és aranyos lány, de amíg volt barátja nem foglalkoztam ezekkel, sosem érdekeltek olyan lányok, akiknek volt barátjuk. Tisztelem mások kapcsolatait. Csak az együtt töltött idő után raktam össze magamban, hogy az a végtelenül rendes és aranyos lány akit régóta ismerek és akivel együtt alszok az ugyanaz a személy. Évek óta nem tetszett így senki (amúgy is elég válogatós vagyok, nagyon ritkán leszek igazán szerelmes).

Bár többször mondta, hogy kétségei vannak a múltja miatt és hogy nem áll még készen egy új kapcsolatra, egy jó ideig még engedett a csábításnak. Egy darabig tökéletes volt minden: a közös éjszakák, a rengeteg hülyéskedés-nevetés, elvittem szép helyekre, sokszor csak némán ölelkeztünk és mosolyogva bámultuk egymás arcát. Tegnap még engedte, hogy megcsókoljam, utána néztük egymást egy darabig, aztán sírva fakadt. Most azt mondja, hogy már ő is komolyan érez irántam, de ezt nem engedheti meg magának. Fél attól, hogy egyszer újra keresztül kell mennie azon, amin a barátjával keresztül ment és hogy ő nem akar átélni soha egy újabb szakítást. Jó ideig gondolni sem akar párkapcsolatra. Most már nem alszunk együtt és azt se nagyon hagyja, hogy udvaroljak neki.

Nem tudom megmutatni neki, hogy én ezt mennyire komolyan gondolom és hogy nem leszek soha olyan, mint az előző barátja, aki lenézte őt, meg nem állt ki érte. Ahogy látom ugyanazt várjuk egy jól működő párkapcsolattól. Nagyon szeretem őt és bármit meg tennék érte. Tényleg úgy érzem, hogy ő vele boldogan ellennék életem végéig!


Volt már más ilyen helyzetben? Mi lett a vége? Mindenféle vélemény érdekel!


27F



2014. márc. 15. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Nem hinném, hogy "életed szerelme" lenne...

De ránézésre is elég töketlen vagy, ha valakivel együtt alszol és nem tudsz mit kezdeni vele...

2014. márc. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak:

Most tényleg le kell írni a gyengébbek kedvéért, hogy az együtt alvás az szeretkezést jelent? Nyilván nem pizsama party-t tartottunk!

2014. márc. 15. 11:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyi az egész, hogy most a saját démonjaival küzd. Megkell győznöd, ennyi az egész. Bizonyítsd szerelmedet! Győzd meg, hogy te másmilyen vagy, mint az előző. Ha engedte a csókot, akkor nyert ügyed van :). Ha kell, áldozz érte sokat, majd észreveszi. Sok sikert.
2014. márc. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szar ügy. meglepően normálisan fel tudtad itt vázolni a helyzetet.

sok mindenkit nem fogsz találni hasonló helyzetben: a gyakorinak is sokat hangoztatott bölcsessége, hogy nem lakáson belül ismerkedünk, ki kell lépni az ajtón:) ez rád nem érvényes.

volt munkahelyi afférom, az is elég kellemetlen, pedig még szerelmes sem voltam.


hogyhogy együtt laktok?

nem áll fenn a veszélye, hogy elköltözik tőled? bár akkor elkezdhetnétek jó lassan randizni, lehet, hogy úgy neki se lenne ellenére, mert biztonságosabb. (kevésbé felkavaró)

valahogy a tudomására hoznám, hogy fontos nekem, és lehetne ebből több is, nem csak a párnacsatát hiányolom.

2014. márc. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)


Már többször beszéltem vele erről, elmondtam mit érzek. De ezek csak szavak, ígérgetni meg bárki tud. Honnan is tudhatná mit gondolok igazán belül. Eddig persze megtettem mindent, hogy kimutassam az érzelmeimet, de továbbra is azt mondja, hogy fél, hogy az lenne, ami az előző kapcsolatában. Meg saját magával is sok gondja van. Kétségek között gyötrődik sok minden miatt.

2014. márc. 15. 13:38
 6/7 walk w1th mee ***** válasza:
0%
Amúgy meg énis azthittem hogy csak aludtál vele...az irásodból egy nyálgép takony lehetsz
2014. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor lett volna nyálgép, ha tényleg csak alszanak. jó nyálcsorgatást, barátom.
2014. márc. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!