Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miről beszélgessek vele?...

Miről beszélgessek vele? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Megismertem egy lányt aki bejön nekem, és ez kölcsönösen is igaz. A suliban mindig öleléssel köszöntjük egymást suliban meg becézget is engem, de a baj az, hogy akárhányszor összefutunk, sosem találunk igazán témát. Elhívtam őt sétálni holnapra, ott viszont szeretnék vele sokat beszélgetni, de tényleg nem jut semmi eszembe. Segítenétek ötletekkel?

2014. márc. 15. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kérdezzd meg mit tervez nyárra, mi az amiről álmodozik,hova szeretne egyszer mindenképp elutazni, mit tenne ha nyerne a lottón, inkább macskás vagy kutyás, kérdezzd meg mit szeret, a hobbijáról, ilyen általános dolgok, film, zene, könyv. mesélj neki jó sztorikat, ami veled történt, mondjk gyerekkorodban, ilyesmik.. igazából bármiről lehet beszélgetni. :)
2014. márc. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazából bármiről beszélgethettek.

Például: hobbik, sport, zene, filmek, könyvek, suliban történtek kibeszélése, családotokról (ha már van kölcsönös bizalom is), stb. De egy idő után jönni fog ez magától.

Sok sikert! ;)

2014. márc. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az 1-es sok jó ötletet adott, hozzáteszem: plusz a néma ölelés is nagyon beszédes tud lenni (max. mondhatod is, hogy fantasztikusan jól esik őt átölelni és sokáig úgy ölelkezve maradni!)
2014. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm az ötleteket, az utolsó különösen tetszik, mert nagyon szeretem megölelni! :) Mentek a zöld kezecskék! :)
2014. márc. 16. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!