Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fogunk meg valaha talalkozni?...

Fogunk meg valaha talalkozni? (hosszu, bocsi, es csak az valaszoljon, aki el is olvasta, legyszi)

Figyelt kérdés

Szeretnem a velemenyeteket kerni, sajnos kicsit hosszu lesz, de nagyon sokat segitene, ha valaki erdemben tudna valaszolni trollkodas nelkul.


A sztori a kovetkezo.

Kb 2 es fel eve egy weboldalon keresztul ismerkedtem meg egy pasival. Hamarosan egy tagabb barati korbe tartoztunk a kozos zenei erdeklodes miatt. Eleinte o hivott koncertekre, aztan en.

Sajnos nem voltam a legsovanyabb, hogy finoman fogalmazzak, de meg igy is hivott, en meg annyira leblokkoltam legtobbszor, hogy total hulyen viselkedtem, vagyis inkabb meg se szolaltam.

Ez igy ment kb 2 evig, kb 3-4 hetente talalkoztunk, neha volt 1-2 honapos szunet is, de valahogy mindig elkezdtunk ujra beszelni.


Tavaly oktober tajekan kezdett valtozni a helyzet, mert tobb onbizalmam, szoval batrabban beszelgettem vele, es csak ketten talalkoztunk parszor. Aztan elutaztam 3 honapra, de e-mailben kapcsolatban maradtunk.

Miota visszajottem, 4 hete, gyokeresen valtozott a helyzet. Hozza kell tegyem, meg mindig nem vagyok sovany, de dolgozom az ugyon, az eletmod valtason.


Szoval elkezdett terveket szovogetni, hogy menjuk el Amszterdamba, ezt csinaljunk, azt csinaljunk, heti ketszer talalkoztunk, csak ketten, romantikus park seta, ami bocs, ha naiv vagyok, de nekem tobbnek tunt, mint egyutt logas.


De elkovettem egy hibat, bevallottam, hogy tobbet erzek iranta,mint baratsag. Erre kozolte, hogy egy nagyon kedves lanynak tart, de nem vonzodik hozzam, csak szereti a tarsasagom. Megkoszontem, es hozzatettem, hogy semmi gond, hiszen a vonzalom vagy van, vagy nincs, senki hibaja. Csak nem ertem, hogy mire volt jo, ez a hirtelen nagy elszantsag, hogy talalkozgassunk.


Rola annyit tudni kell, hogy egy maganyos farkas tipus, szereti 'ellokni' magatol az embereket. mondta, hogy alig maradt baratja, hogy ertekeli, hogy mindig kedves vagyok vele, azt is mondta, hogy ot is nagyon gyakran elutasitjak a lanyok. Ilyesmik.


Az elutasitas ota nem beszeltunk.


Csak szeretnem tudni, hogy mit gondoltok. Van esely ra, hogy ennek nincs meg itt vege?


2014. márc. 16. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Elolvastam, de ez csak rajtatok áll. Ha elhívod valahova, valószínűleg igent mond.
2014. márc. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs vonzalom, akkor azt el kell fogadni és tovább lépni. Megértem az érzéseidet, mert hasonló helyzetben vagyok, úgy, hogy van kölcsönösen vonzalom és mégis ez lett a vége. Adj időt magadnak, hogy végiggondold, és tovább lépj.
2014. márc. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-es, en mar nem nem fogom ot elhivni sehova. Szerintem azzal, hogy bevallottam az erzeseimet, nyilvanvalo a dolog. Itt neki kell/kellene lepni, ha folytatasrol beszelunk. Atfogalmaznam a kerdesem, van ra esely, hogy fog keresni.


2-es,igen tudom, hogy el kell fogadni, csak nehez, ha ilyen kurtan-furcsan van vege valaminek.

2014. márc. 16. 11:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Hasonló sztorim volt, a lány nagyon nem volt az esetem. Több mint egy évig haverkodtunk, hárítottam az ostromokat, majd tavaly beadtam a derekamat és már majdnem 4 hónapja együtt vagyunk. Szerintem ha van időd, energiád és nincs jobb dolgod, mászkálj vele nyugodtan, hátha kialakul felőle is a vonzalom. Viszont arra is készülj fel, ha közben talál valakit, akkor nagyon gyorsan vége lesz a barátságotoknak. Ha ezt be tudod vállalni, akkor hajrá:)
2014. márc. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt gondold végig, te mit szeretnél, és mi az a határ, ameddig elmész ezért a kapcsolatért. Nem másoknak kell megfelelj, hanem saját magadnak, egy kapcsolat akkor lesz működőképes, ha mindkét fél szempontjai érvényesülni tudnak változó mértékben, és ezeket tisztázni is tudják egymás között. Volt már kapcsolatod?
2014. márc. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem kecsegtet sok jóval, ha tényleg magányos farkas típus. Azt tippelném, hogy nem fog összejönni a dolog.
2014. márc. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti, mar ferjnel is voltam. Ha valtoztat a dolgon, en 27 vagyok, o 32
2014. márc. 16. 11:22
 8/8 anonim ***** válasza:

húú,nagyon hasonló a helyzetem!

szerintem még lehet rá esély, de tényleg neki kellene most lépnie, hisz a te szándékaid/érzéseid már tudja. sok sikert!

2014. márc. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!