Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezhet, hogy valaha találni...

Létezhet, hogy valaha találni fogok hasonló fiút?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú, akit nagyon szerettem, de sajnos vége lett... Azóta is szörnyen hiányzik, és senki sem tudja betölteni azt az űrt. Ismerkedek más srácokkal is, de mindegyik a túl udvarias kategóriában van, nincs meg az a bizonyos hangulat, összhang, kis cukkolások, mindent meg kell magyarázni, hogy hogyan értettem pontosan. Nem érzem az izgalmat, hogy megértenének, hogy egyáltalán érdekelnének bármennyire is. Nem tudom mit csináljak, és hol találhatok rá ismét a boldogságra :(
2014. jan. 7. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

Hány éves vagy?

Elfog múlni ne aggódj majd.

2014. jan. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
19 vagyok. Nagyon remélem, hogy el fog múlni, bár elég kilátástalannak tűnik jelenleg. Pedig komolyan mindenkinek adok esélyt, de egyszerűen nem ugyan olyan, még csak hasonló sem... :(
2014. jan. 7. 18:01
 3/12 anonim ***** válasza:
persze hogy fogsz majd találni, tudom hogy nehéz átéltem már én is :/ csak idő kell, meg nem lehet erőltetni, az ilyen az csak úgy jön egyszer :)
2014. jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az biztos, Ő is csak úgy jött... És egyáltalán nem is számítottam rá, hogy megszeretem majd. De sikerült... Most viszont túl kell lépnem rajta, ami szintén nagyon nehéz.
2014. jan. 7. 18:03
 5/12 anonim ***** válasza:
hát az élet szar :) de találhatsz még ilyen formát azért, le a fejjel :D
2014. jan. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
Miért lett vége,ha annyira jól megvoltatok?
2014. jan. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mert a végére már nem voltunk meg annyira jól. De ez már nem tartozik a kérdésbe.
2014. jan. 7. 18:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagy hibát követsz el azzal, ha ez eljövendő barátaidban mindig az exedet próbálod megtalálni. Nem fogod, hidd el. Nincs két egyforma ember. Vannak hasonlók, de két ugyanolyan nem létezik.
2014. jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem Őt keresem, hanem az érzést, ami mellette volt, az egymáshoz való hasonló viszonyulást. Hogy egy párbeszéd vagy egymással töltött idő ne csak unalmas udvarias bájcsevegés legyen, hanem izgalmas, érdekes, érzelmes... Érezzem őt, és ő is engem, egymás gondolatait, dolgait. Csupán erre vágyom ismét...
2014. jan. 7. 18:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nincs recept, próbálj ismerkedni, aztán hátha rátalálsz valakire, akikben megvannak mindazon tulajdonságok, amiket keresel.
2014. jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!