Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Okos fiú vagyok és azt vettem...

Okos fiú vagyok és azt vettem észre, hogy a buta, könnyen manipulálható, irányítható kislányos viselkedésű, tapasztalatlan, de kiváncsi lányokra bukom. Ez már beteges szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 16. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább önbizalomhiányra utal.
2014. márc. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jellemtelen vagy és kicsit sem akarsz alkalmazkodni, egy önző kis b..i vagy röviden.
2014. márc. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, de az ilyenek általában csak dugni jók.
2014. márc. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Talán azért vagy így mert félsz az igazi nőktől/kapcsolattól. Az igazi nőket nehéz "megszerezni". De, te önbizalom hiányba szenvedsz mert úgy ítéled meg, hogy "béna vagy" és más lányoknál ezért nem próbálkozol. Biztos félsz igazi nőkkel kapcsolatot teremteni.
2014. márc. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan nő nincs, h egy nőt nehéz megszerezni. Vagy könnyű (ha tetszel neki), vagy lehetetlen (ha nem).
2014. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!