Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek amiket írók! Ha...

Szerintetek amiket írók! Ha ezeket látná egy hivatásos sztriptíztáncosnő, mit szólna hozzá? Meg úgy általában nők és lányok mit szólnának hozzá, a látottakhoz?

Figyelt kérdés

Én azt mondom, hogy a féltékenység és a birtoklási vágy, nem járható út, egy lánnyal vagy nővel szemben! Az sose jó, mert mindig ordítozások vannak belőle. De nem is ez a fő probléma, hanem az, hogy nem szabad egy kapcsolatban a nőt elnyomni, irányítani, birtokolni, mint ahogy mi férfiak sem szeretjük azt ha papucsként kezelnek minket.

Más az amikor segítesz egy nőnek a sorsát terelgetni, de meg kell húzni egy bizonyos határt, mert úgy nem lesz egészséges, de legfőképpen hosszú távú egy kapcsolat. Az emberi természet és annak gondolkodása, a döntő tényező.

Ha az embernek valami baja van, akkor a kedvesével kell megbeszélni, és nem jelenetet rendezni, meg hőzöngeni mit valami vadember.

Egy nőnek érzelmei vannak, és nem egy használati tárgy, rongybaba, vagy guminő, amit ide-oda lehet rángatni. Akár mennyire is velünk született dolog a birtoklási vágy és a féltékenység.

Mert a nő egy érző személyiség akinek egy férfi mellett jogai, és döntései neki kell legyenek a saját sorsával kapcsolatban. Csak azt nem tudom, hogy kevés lennék-e egy gyönyörű testű barna hajú gida sztriptíztáncosnőhöz?


2014. márc. 16. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Kedves Pistabácsi, maga sokat ivott szerintem, vagy lehet h így akar bevágódni a nőknél h körbe nyálazza őket.
2014. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt az álszent maszlagot értelmes nő sem fogja elhinni...és igen ennyi ésszel kevés lesz egy szép nőnek.
2014. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ASOT ***** válasza:
Hát igen, egy értelmes nő ezt a nyálas maszlagot nem veszi be. De sokan bevennék, hogy nahát létezik ilyen pasi, ez fantasztikus.
2014. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sírok :DDd
2014. márc. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jól megmondta Pistabá'
2014. márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, ennek a kisregénynek (aminek a nagy részével egyetértek, de ez a terelgetni a nő sorsát-rész elég patronizáló... olyan, hogy ááááá, én nem szólok bele a nő sorsába, na jó, egy kicsit igen, de csak azért, mert én tudom jobban, de ezt azért nem mondanám meg a nőnek, de köztünk szólva így van... kicsit álszent duma) mi köze van ahhoz, hogy te egy sztriptízesre vered. Hogy ilyen elvekkel bejönnél-e egy sztrippernek? Fene tudja. Minden nő más személyiség. Van, akinek a hímsoviniszta bunkók kellenek, van, aki karakánabb személyiség, ez nem a foglalkozástól függ.
2014. márc. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó akkor mindenkitől elnézést kérek e miatt, a kérdés miatt!
2014. márc. 17. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!