Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 24 éves srác vagyok, eddigi...

24 éves srác vagyok, eddigi életemet a tanulásnak és a munkának áldoztam. A leghosszabb párkapcsolatom 2 éves volt, de ennek már jó pár éve, viszont megtetszett egy lány csak nem tudom, hogy hogyan közelítsek felé?

Figyelt kérdés
A probléma az, hogy Ő 30 éves. Facebook-on ismerősöm, csak nem tudom hogyan kezdjem el ezt az egészet. Túl közhelyes lenne írni neki, hogy: " Szia! Mizu? " Találkozni, vagy összefutni pedig szinte lehetetlen lenne a munkám miatt. Szerintetek mit tegyek? Hogyan kezdjem el?

#tetszésemet
2014. márc. 16. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg írj neki valami kreatívabbat,mondjuk azt,hogy: ,,Szia!Láttam a képeidet,és nagyon csinos,szép lánynak tartalak.Lenne kedved beszélgetni?"Nagyjából így kéne szerintem.
2014. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, hogy a munkád miatt nem érsz rá!

Szerintem csak félsz!


Azt ne írd neki, hogy:

-Szia! Balfék vagyok! Hogy kellene dugni, rettegek! De, szeretnék marhára egy csajt, olyat amilyen te vagy! Benne vagy?


Inkább azt írd, amit az 1.-es válaszadó írt! Az tök jó!

2014. márc. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!