Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy átlagon aluli adottságo...

Ha egy átlagon aluli adottságokkal rendelkező srác elvégez egy pua tanfolyamot mennyi esélye lesz nagyon jó csajt / csajokat megkapni? Illetve a tréninget elvégzők hány százaléka lesz sikeres kb?

Figyelt kérdés
Megéri?

2014. márc. 6. 21:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
ha ilyenekben gondolkodsz,sosem lesz csajod
2014. márc. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
a kérdésre válaszoljatok köszi
2014. márc. 6. 21:46
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez a pua csak arra van, hogy a hozzád hasonlókat lehúzzák, nem leszel jobb a csajozásban, sőt arról is hallottam, hogy még ki is nevetik a lányok azokat, akikről kiderül, hogy a pua-val foglalkoznak.

A külső nem minden, annyi a lényeg, hogy határozott legyél, nem kell semmi begyakorolt szöveg, taktika, vagy akármi.

2014. márc. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Istenem, már te is azzal a szánalmas pénzlehúzó, hazugságra nevelő sz**rral akarsz barátnőt szerezni?

A szerelmet nem tanfolyamok alapján kell megtalálnod. Az átlagon aluli adottság attól még átlagon aluli adottság marad.

De a külső feljavítására lehet tenni, a hozzáállásodon lehet változtatni, na meg önmagadat kell adni. Egy olyan kapcsolat, ahol nem konkrétan beléd, hanem egy általad megjátszott szerepbe szerelmes valaki, az messze nem az igazi.

Bár a kérdésedből ("nagyon jó csajokat megkapni") lerí, hogy érzelmi intelligenciailag nem repkedsz isteni magaslatokban.

2014. márc. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%, abszolút megéri!
2014. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
#2 szerintem #1 pont hogy röviden és velősen megválaszolta a kérdésedet.
2014. márc. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:

Komolyan van aki ez ilyennek bedől? :D

Ne, már. Mennyi idős vagy?

Eddig ezt nem is ismertem, de egy fiú azzal jönne, hogy ilyen tanfolyamon volt kinevetném.

Szerintem abból, hogy ilyet komolyan veszel lehet következtetni mennyi "nagyon jó csajt" fogsz megkapni.

Egész pontosan egyet sem.

2014. márc. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
nem komolyan vehetők az eddigi válaszok, ti lelki betegek vagytok tele gyűlölettel, személyeskedtek egyből és fröcsögitek az utálatot irántam úgy hogy nem is ismertek, éljétek tovább egyedül ezt a beteg életet amit választottatok. Értelmes válaszokat várom továbbra is persze lehet akármi csak ne személyeskedjünk egyből köszönöm
2014. márc. 6. 22:37
 9/26 anonim válasza:

Kedves Kérdező,


ha biciklizni akarnál megtanulni, akkor beiratkoznál egy netes tanfolyamra, vagy inkább ráülnél a bringára és gyakorolnál?

Ha izmosabb akarsz lenni, akkor a neten olvasol-e róla, vagy nekiállsz gyúrni a gyakorlatban?


De a tábor azért vicces valljuk be :) egy csomó férfi egy táborban akiknek fogalmuk sincs a nőkről ;)

2014. márc. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Talán a csajozás nem olyan mint a bringázás hanem mint pl a nyelvtanulás tanfolyam nelkul keveseknek megy, en sok szep nekem tetsző csajnal beprobalkoztam, onmagamat adtam ami szerintem egyaltalan nem rossz személyiség nem vagyok rossz taszító ember mégis 100nal is tobb probalkozasom kozul egy sem jott be igy nem tudom mi tevo legyek ekkor jutott eszembe ez h vki treningeljen nem tudom nehez 24 evesen szuzkent elni tele szexualis frusztracioval ugy h meg egy csokot sem kaptam soha nem is volt bnom sem. .. Csak a visszautasitas ezert erdeklodom a tanfolyam irant mert szeretnek en is boldog lenni feladni pedig nem akarom
2014. márc. 6. 23:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!