Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg nagyon nehéz gyerekese...

Tényleg nagyon nehéz gyerekesen, elváltan újra párt találni, főleg ha még az önbizalmam is a béka bizonyos testrésze alatt van?

Figyelt kérdés
Leginkább témában érintettektől kérdezném, de bárki véleményét természetesen szívesen veszem.
2014. márc. 16. 22:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Milyen szempontokra gondolsz 8-as?


Amit leírtam azok csak általános kérdések! Ha belegondolsz én sem szaladhatok neki a vakvilágba egy kapcsolatba, ha azt sem tudom hány gyerek van, hol laksz,...stb.


Nem ezektől tettem függővé a továbbiakat!

2014. márc. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Igen, erre gondoltam én is részben. Bár úgy gondolom csak akkor mutatnám be a gyerekeknek, ha már úgy érzem ismerem talán az álláspontját gyerek téren.

Az már más kérdés, hogy élesben derülne így is csak ki mi az igazság...

2014. márc. 16. 22:25
 13/17 anonim ***** válasza:

3-7-11 vagyok. Így igaz! Erről tudnék mesélni az én esetemet, ha érdekel privátban leírom.


Az tök jó, ha akkor mutatnád be a gyerekeknek a leendő "apjukat", amikor már mindketten eldöntöttétek, hogy menni fog így a dolog! Erre nem is gondoltam!

2014. márc. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Értem én és valóban mindegyik szempont lehet akár, de nálam sajnos akkor is az érzelem a döntő.
2014. márc. 16. 22:34
 15/17 anonim ***** válasza:
14-es. Ezt totál nem értem! Milyen szempontok, hogyan?
2014. márc. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Pl. természetesen érdekel engem is egy anyagi helyzet, de nem feltétlenül szempont ismerkedésnél.
2014. márc. 16. 22:43
 17/17 anonim ***** válasza:

jahhhhhhh, értem! :)))) Még mindig benned élnek a kérdéseim! :))


Engem sem vet fel a pénz, de egy fillér hitelem sincs!


Nah, üsse kő mindjárt küldöm a privit! Addig ne feküdj még le! :)

2014. márc. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!