Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedhetnék meg egy...

Hogyan ismerkedhetnék meg egy fiúval aki valószínűleg azt sem tudja hogy vagyok?

Figyelt kérdés
Egy versenyen láttam meg és nagyon megtetszett. Még két forduló lezs ahol "cselekedhetek". Mit tehetnék hogy felhívjam magamra a figyelmét és aztán chateljünk stb.?

2014. márc. 17. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Huhh, hát nem tudom..ha tudod a nevét keress rá fb-on, jelöld be, kezdeményezhetsz vele beszélgetést, mivel láttad a versenyen.

Hogy hogyan hívd fel magadra a figyelmét? Sétálj el előtte, mellette, ha nem ismeritek egymást, az sem ciki ha odamész hozzá, elvégre a verseny után már nem valószinü hogy fogtok még találkozni, ha csak nem beszélitek meg. Szóval ha nem is sül el jól a dolog, nincs mit veszítened. Próbáld meg, ha nem teszed meg, bánni fogod, hidd el.

2014. márc. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) csak annyi hogy ő is annyi idős mint én és mi van ha ugyanabba a gimibe megyünk majd? Meg tudom a nevét és ha mondjuk majd megkèrdezem és mást mond? Nagyon félek de nagyon szeretnék vel beszélgetni
2014. márc. 17. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:
kockázat mindig van.de a versenyen például azt is hiheti,hogy csak úgy csevegni akarsz, hogy töltsd valamivel az időt a kezdésig, vagy hasonló.
2014. márc. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindent:)
2014. márc. 17. 19:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Szólítsd meg: "Szia, én még nem ismerlek Téged, Te netán ismersz engem?"
2014. márc. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!