Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A férfiak többsége csak azt...

A férfiak többsége csak azt állítja, hogy a természetes nők tetszenek nekik, de alapból észre sem veszik őket?

Figyelt kérdés
Teljesen átlagos, ápolt, sokat sportoló nő vagyok. Mivel 33 éves múltam, elengedhetetlen, hogy sminket vagy magassarkú cipőt kelljen viselnem, amit szívből utálok, de ez van. A legjobban akkor érzem magam, ha reggel kocogni indulhatok, és edzőcipőt húzhatok, és elég csak összefogni a hajam. Vagy ha uszodába róhatom a medence hosszakat, és vizes hajjal mehetek szaunázni. Nem vagyok túlzottan bulizós típus, és elég nehezen nyílok meg. Azt tapasztaltam, hogy amikor a legjobban érzem magam, akkor valahogy sohasem közelednek felém a férfiak, ellenben ha kisminkelve, kevésbé kényelmes ruhákban feszengek valami társaságban, akkor ez azonnal megváltozik. Tudom, hogy baromság erről ábrándozni ennyi idősen, mégis annyira szeretném, ha valaki akkor figyelne fel rám, amikor mondjuk a szaunában lazítok, vagy hétköznapi cuccban válogatok egy könyvesboltban. A pár közeli barátom szerint a humorom miatt is nagyon kedvelnek, olyan jó lenne, ha valaki önmagamért venne észre. Nyilván nem csupa jó tulajdonságból tevődik össze a személyiségem, de nem hiszem, hogy bármiben is rosszabb lennék másoknál. Akkor is így van, ha ez leírva már bődületesen cikin, vagy hülyén hangzik.

2014. márc. 18. 09:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én pont egy ilyen hétköznapi nőt keresek. Megismernélek!
2014. márc. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szaunában nem a ruha a baj....


a visszafogottság foglaltságra is utal ebben a korban

2014. márc. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
A legtöbb férfi felszínes, nem látnak túl a feszes ruhán és a magassarkún. Soha nem hordok ilyesmit, mert iszonyúan érzem magam benne. Teljesen átlagos a testalkatom, de akkor is. Sportcipőben és farmerban járok, nekem így kényelmes. De mindenesetre én is észre vettem az általad leírtakat. Ha valamilyen ünnepségre, vagy hivatalos programra megyek nyilván én is kirittyentem magam, és ilyenkor sok férfi megnéz...én meg már alig várom, hogy fölvegyem a normális ruháimat..
2014. márc. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
nézd meg Jennifer Anistont, semmi plasztika nem volt még rajta, és teljesen jó. annyi h odafigyel magára.
2014. márc. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom én eleve nem rittyentem ki magam, se smink, se magassarkú, se kényelmetlen göncök.


Engem akkor vesznek észre, az emberek, ha felszabadult vagyok és úgy lézengek a városban. Mikor csak úgy szárnyalok a boldogságtól és gondtalannak érzem magam.

Akkor viszont nagyon megnéznek, sőt oda is jönnek ismerkedni.

2014. márc. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én sem tudom.

29 éves nő vagyok.

Csak munkahelyemre öltözök fel, sminket sem kenek fel minden nap, és nem ilyen nagy magassarkút veszek fel, csinosan vagyok fölöltözve ennyi. Meg látszik h ápolt vagyok.


Amit észrevettem én is mint az utolsó, az annyi, hogy felszabadult, vidám vagyok, kedves, nem lenéző, nem elkeseredett és mások is jobban állnak hozzám.


Hétköznap meg sportcipőben mászkálok. És a lazább figura ahogy láttam ami nem az a 2 kg smink meg magassarkú meg extra ruhák, az valahogy jobban tetszett eddig mindenkinek.

Azt mondta 1-2 férfi kollégám is h sokkal közvetlenebb mikor lazább cuccban vagyok. Hogy az emberek is könnyebben közelednek hozzám.

2014. márc. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hmmm... most hogy így belegondolok, akkor is szokott lenni érdeklődő amikor tojom le a világot és azt teszem amit a szívem diktál.

Pl. esős időbe kikötöztek egy kutyust az élelmiszer bolt előtt. Szegény olyan szívfacsaróan nyüszített és rángatta a pórázt, be akart menni a gazdihoz. Én meg odamentem hozzá, fölé tartottam az esernyőm és vigasztaltam a kutyust. Egy srác úgy megnézett magának, hogy még a nyaka is kitekeredett :D

Aztán visszajött hozzám megkérdezni, hogy nem innék meg vele egy kávét.


Szóval mikor vannak ilyen esetek akkor is nagyon érdeklődnek utánam.

2014. márc. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A "természetes nők" tetszenek nekem is, de csak emiatt nem bámulom meg őket...
2014. márc. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenkor a helyszín/helyzet is befolyásoló tényező. Ha kicsit jobban kicsípve elmész egy társasággal valahová, akkor valószínűleg hamarabb akarnak ismerkedni veled, mert többen szoktak úgy. Plusz a másik, amit már fentebb említettek: "a visszafogottság foglaltságra is utal ebben a korban" - ez is simán közrejátszhat. Sokkal jobban szeretem a hétköznapi lányokat/nőket, de egy 33 éves nővel lehet én is óvatosabb lennék.

Ez nem csak nálatok van egyébként. Én pl. utálom az öltönyt, meg mikor ki kell öltözni, mert én is a lazább, fiatalosabb megjelenést szeretem, de öltönyben mindenkinek jobban tetszem. Ez van sajnos...

2014. márc. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Most megfogalmaztad azt, amit valójában kevesen mondanak ki, vagy mernek bevallani. Én személy szerint azon a véleményen vagyok, amin Te és biztosra mondom, hogy sokan mások is. Akik az igazi értékeket keresik, ők észre fognak venni edző cuccban is, amikor kócos a hajad és a sok futástól már alig kapsz levegőt. Ahogy a Csernus mondta, olyasmi ez, mint egy húspiac. Igyekszünk mindig a legszebbeket kiválasztani aztán csak otthon vesszük észre, hogy baromira nem ízlik…

A smink az csak egy álca. Nem attól lesz valaki jó nő. Szerintem az igazi pasik a smink ellenére is képesek észrevenni a jó nőt még akkor is, ha az épp az „otthonkájában” rohant le a kisboltba álmos fejjel. Általában az ilyen férfiak azok, akik reálisan szemlélik a világot, átlátnak a külsőségeken és a megtévesztésen.

Ha természetesen szeretsz kinézni, ne változtass rajta. Mert ez vagy Te. Biztos vagyok benne, hogy találsz majd olyat, akinek így tetszel, ahogy vagy. :)

2014. márc. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!