Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy srácnak barátnője van,...

Ha egy srácnak barátnője van, (kisebb gondjaik vannak) miért érdeklődik más lány iránt?

Figyelt kérdés
Miért bókol, flörtöl, keresi a társaságát, kíváncsi rá, illetve a véleményére sok mindenben? Mindezek mellett nagyon bizalmas és gyakran beszél a szexről is, de alapjáraton mindenről el lehet vele komolyan beszélgetni. Ha szingli lenne, érteném, de így... Tippek?

2014. márc. 18. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nem elég tökös, hogy megoldja a problémáit inkább elkerüli.
2014. márc. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert nem szereti a barátnőjét.
2014. márc. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Nem elégedett a nőjével(megunta akár)

2. Fiatal és még nem élte ki magát.

főleg hosszabb kapcsolatoknál.

én is ilyen vagyok.

van nőm, de még fiatalnak érzem magam, meg félek hogy lehet jobb akiről lemaradok.. stb.


17\f

2014. márc. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad lehet. Volt, hogy panaszkodott nekem, nem is egyszer, illetve mesélte, hogy mennyi mindent megtett már a csajáért, vannak gondok vele, viszont rendes a csaj, így nem akarná otthagyni... Máskor meg fel se hozza a barátnőjét, hanem konkrétan kikezd velem, persze normális kereteken belül. Összezavar rendesen ezzel a viselkedéssel...
2014. márc. 19. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!