Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15-25 éves csajok nektek ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-25 éves csajok nektek ok lenne az arra hogy ne gyertek össze egy sráccal ha paraszt azaz traktorba ül éjjel nappal?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 16:36
1 2 3
 1/25 őzsuta95 ***** válasza:
Nem, szerintem ez nem lehet ok, legalábbis nekem nem lenne az. 18/L
2012. szept. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Hát ha traktorba ül egész nap, rám nem lenne ideje...

21L

2012. szept. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Jah és az lemaradt h amikor nem traktorba ül akkor éppen az állataival van és háth az állatoknak szaga is van
2012. szept. 11. 16:45
 4/25 őzsuta95 ***** válasza:
Persze azért elvárnám, hogy rám is jusson ideje...
2012. szept. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

ha jutna rám ideje akkor nem..

bár az tény, hogy vicces lenne ha mennénk valahová a jönne értem egy traktorral.. lehet csak kicsit sírnék a röhögéstől..:D:D:D

2012. szept. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nem lenne baj, ha mellette, azért jutna rám is ideje, illetve zuhanyozna miután állatok közt van egész nap. Ezek mellett fontos lenne, hogy normálisan tudjon kommunikálni, ugyanis mivel én is vidéki vagyok ismerek pár ilyen fiút és ők korántsem tudnak egy rendes mondatot összerakni, illetve kultúráltan viselkedni.
2012. szept. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Nem ettől függ. Ismerek ilyen srácot, akiknek saját gazdaságuk van, egyébként nagyon kultúrált, művelt srác, akivel nagyon jókat lehet beszélgetni. Viszont ismerek olyat is, aki az ilyesmire nem ad, nem olvas, nem tájékozódik a világról, teljesen beszűkülten gondolkodik.

Szóval sokmindentől függ, ha egyébként normális, ápolt, akkor természetesen ez nem akadály.

2012. szept. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 mmano88 ***** válasza:

Engem nem zavarna.

"az állatoknak szaga is van" Gondolom azért megfürdik mielőtt befekszik az ágyba. :D


23N

2012. szept. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
alap csak azt furcsálom hogy az előző barátnője azért dobta mert állatszaga volt napközben és Reggel 6- este 10-11 ig dolgozik de rendes kedves aranyos művelt srác<3
2012. szept. 11. 19:34
 10/25 A kérdező kommentje:
És én 100% hogy igenis segítenék neki az állatok körül akármilyen furcs is e z!!!17/L
2012. szept. 11. 19:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!