Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jó ötlet, hogy nem írok rá?

Jó ötlet, hogy nem írok rá?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, aki bejön nekem, egész jókat szoktunk beszélgetni facebookon (sajnos), de mostanában úgy érzem mintha már nem szeretne velem beszélgetni, ezért azt gondoltam, hogy nem fogok ráírni többet megvárom míg ő keres. Jó ötlet?

2014. márc. 19. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ezt teszed 70% az esély rá hogy nem fog rád írni.
2014. márc. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miből érzed azt, hogy nem szeretne beszélni veled? Egyszavas válaszokat ad? Egyébként nem rossz ötlet, de ne húzd sokáig, maximum 1-2 nap.. ha akkor sem írna, akkor írj rá te és kezdj el cseverészni vele.. majd meglátod hogyan reagál arra, hogy nem írtál neki.

De az is lehet, hogy ő fog rád írni:)

2014. márc. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Írj privibe, ha debreceni vagy sztem én vagyok az a lány ;) szívesen írok neked
2014. márc. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ha olyasmi kaliberű a lány, mint én, tuti nem fog írni. Tudom, hogy 21.század meg minden, de azért mi csajok még mindig nem szeretünk a pasi után menni...
2014. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát ha olyasmi lenne mint te és nem írna vissza, akkor valószínű nem szeret velem beszélgetni.
2014. márc. 19. 17:35
 6/9 anonim ***** válasza:

4-es válaszoló..

Ha kölcsönös a szimpátia akkor oda vissza játék van.. mindkét fél keresi egymást, nincs megírva a nagykönyvben, hogy csak a férfi keresheti a nőt..

2014. márc. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Négyesből amit le vettem: Blablabla bla blabla bla blabla bla blablablabla bla bla.
2014. márc. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szerintem sem jó egy lánynak a fiú után rohangálni! Egy lány megtudja teremteni a lehetőséget hogy a fiú léphessen de közvetlenül nem fog lépni! Én kimondom hogy fiúnak nem írok hacsak nem barát, és ezt tiszteletben is tartják és írnak is! 17l

Rendes válasz viszont az hogy ne húzd sokáig szerintem sem, mert nem tudhatod hogy hányadán áll veled! Valamikor azért írj neki és kis idő kihagyás után biztos több kedve lesz beszélgetni!

2014. márc. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

szerintem nem errol van szo. ezt csinálja velem egy srác de ez most mind1...

csak facebookon szoktatok beszélni vagy máshol is? eloben? szenélyesen? lehet hogy unja hogy csak ott beszéltek és csak akkor irsz amikor te gondolod. most magamból induluk ki:

-nem hiszem h fog keresni ha nem kedvel akkor azért ha meg igen akkor azért mert fél és attól tart talán h zavar téged es elkuldod majd a ...

az a baj hogy nem tudunk róla sokat... ha irsz esetleg talán többet tudok segiteni C:

2014. márc. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!