Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szemezés SOS? Fiúk, ti félhett...

Szemezés SOS? Fiúk, ti félhettek ennyire egy lánytól?

Figyelt kérdés

Egyszer állandóan bámul, egyszer nem. Ha távolabb vagyok, bátrabbnak tűnik, ha közelebb, és beszélünk, akkor meg olyan, mintha észre se venne, vagy közömbösen jó fej, vagy szófukar. Huszonévesek vagyunk, mire jó még itt játszadozni?


Nagyon tetszik, de ezzel az őrületbe kerget, mert nem tudom, h tetszem-e neki.:( Mit tegyek? Nem kéne neki lépnie, ha tetszenék neki?



2014. márc. 19. 17:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Lépj te, ha neked tetszik, ilyen egyszerű.
2014. márc. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hogyan lépjek, ami még nem túl ijesztő? Mondjam neki, h tetszik nekem, vagy az már sok?
2014. márc. 19. 17:19
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hidd el félhetnek, meg félnek is, szóval lépj te. :)
2014. márc. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz elhinni, hogy huszonévesek vagytok. Hívd el valahova.
2014. márc. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát igen, én nem vagyok egy laza típus, ha ismerkedésről van szó, hiába nem vagyok már tini. De ezért mondjuk nem kell oltogatni, sokan járnak még itt ebben a cipőben. Elhívni randira nem akarom, mert ő a férfi, először neki illene.
2014. márc. 19. 17:25
 6/18 anonim ***** válasza:
miért ne mehetnél oda hozzá? tilos?
2014. márc. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
5: Oké, ő meg fél a visszautasítástól, ezért nem hív el. Így lehet, hogy soha az életben nem lesz köztetek semmi, pedig 5 gyereketek lehetett volna..
2014. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ki mondta, h nem megyek oda hozzá!? :D Ennyire azért nem vagyok nyomi, beszéltünk már párszor. Csak randira nem akarom elhívni.
2014. márc. 19. 17:31
 9/18 anonim ***** válasza:
Ajanlom neked a "Nem kellesz elegge" cimu filmet es megkapod a valaszt.
2014. márc. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha 20 évvel elöbb születtél volna,biztos már megtette volna a kezdő lépést,de egyre gyakrabb hogy a nők bátrabbak.


Ha ragaszkodsz hogy a férfi lépjen,keress olyat aki határozottabb,ha bevállalsz egy kis lépést segítségként akkor meg tedd azt,talán lesz köztetek több is.

2014. márc. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!