Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szemezés SOS? Fiúk, ti félhett...

Szemezés SOS? Fiúk, ti félhettek ennyire egy lánytól?

Figyelt kérdés

Egyszer állandóan bámul, egyszer nem. Ha távolabb vagyok, bátrabbnak tűnik, ha közelebb, és beszélünk, akkor meg olyan, mintha észre se venne, vagy közömbösen jó fej, vagy szófukar. Huszonévesek vagyunk, mire jó még itt játszadozni?


Nagyon tetszik, de ezzel az őrületbe kerget, mert nem tudom, h tetszem-e neki.:( Mit tegyek? Nem kéne neki lépnie, ha tetszenék neki?



2014. márc. 19. 17:16
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Én is félek, h visszautasít amúgy. De az igaz, h valakinek lépnie kell...

Csak mindenhol azt olvasni, h ha szemezel, mosolyogsz bla bla, akkor a fiú lépni fog. Ha nem, akkor nem is tetszem neki.

2014. márc. 19. 17:33
 12/18 anonim ***** válasza:

Tedd egyértelművé a számára, hogy lépnie kell.

Pl. mesélj neki egy sztorit, hogy meghívtak valahová, ahová partnerrel kellene menned, és most kicsit gondban vagy, hogy mi legyen, stb...

Esetleg adhatsz egyértelműbb jelzéseket is felé. Amiket a nők azért elég jól tudnak általában, mondjuk a kacér tekintettől a kétértelmű mondatokig.

Ha nincs önbizalma, akkor cseppet fényezd.

2014. márc. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Lépni fogok, de nem randira hívom, csak elég konkrét leszek vele, mert már unom a szitut. És ha arra nem reagál, akkor nem érdekel többet, mert akkor nagyon nyuszi.

2014. márc. 19. 17:35
 14/18 anonim ***** válasza:

Nincs mit, sok sikert!

Ha nem jön össze, ne csüggedj, írj rám :)


Amúgy megírhatnád mi történt :)

2014. márc. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mit jelent a konkrét? :D Megmondod, hogy tetszik neked, és reméled, hogy neki is te?
2014. márc. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, pont úgy viselkedsz mint egy lány, akivel hasonló cipőben vagyunk.


No, de ott ő volt a hibás, úgyhogy neki kell lépnie, én már megpróbáltam.


És látod, lehet itt is van valami. Valami amit nem gondolsz, hogy megsértetted vagy valami.

2014. márc. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Egyszer volt, h szemezni próbált velem, meg tette az agyát, de nem olyan sokszor néztem rá vissza, nem tudom miért. Lehet, h ez vehette el a kedvét?

Hát majd kitalálom mi legyen. :)

2014. márc. 19. 18:06
 18/18 anonim ***** válasza:
Én nem a nőktől félek, hanem a stressztől ami a nőkkel való beszélgetéssel jár. Az, hogy nem merem őket leszólítani az amolyan önvédelmi mechanizmus.
2014. márc. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!