Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjek? 24/F

Hogyan ismerkedjek? 24/F

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egyszerűen ötlettelen vagyok. Először online próbálkoztam, többszáz lánynak írtam régebben és semmi nem történt. A legtöbb nővel néhány nap után meghal a beszélgetés. Néhányan azt ígérik, hogy rendben, találkozzunk, de amikor konkretizálnám az időpontot, visszakoznak.

De volt, hogy személyesen szólítottam meg lányt, mondtam neki néhány dolgot, hogy én voltam az, aki korábban írt és csak oké, oké. Majd el sem köszönt tőlem. Nem is volt motivált a beszélgetésre, csak nem akart lerázni. Úgy érzem ezek után, hogy teljesen felesleges lenne élőben próbálkozni: ha online nem jön össze és már személyesen sem jött össze, akkor valami hiba bennem lesz.

De fogalmam sincs, mi a fenét kellene tenni ahhoz, hogy összejöjjön.

Bulizni nem járok. Nem az én világom és már voltam néhányszor, akkor sem történt semmi és rengeteg munkám van, nem akarok órákat minden héten ilyesmire szánni. Ott úgysem lehetne normális kapcsolatot kialakítani, ordító zene mellett, ahol még beszélgetni sem lehet igazán.

Más is volt már hasonló helyzetben? Hogyan oldotta meg?



2014. márc. 20. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
A netes ismerkedés egyeseknek bejön, míg másoknak nem. Főleg ha egy kamu emberkét fog ki az ember...Én is ismerkedtem, persze nem társkeresés céljából (egy sport hozott össze minket), a srácok próbálkoztak, de csak barátság lett belőle. A személyes ismerkedés a legcélravezetőbb, nincs szépítés, azt kapod, ami van., teljes életnagyságban. Egyébként megvagy elégedve magaddal? Önbizalomhiányod nincs? Az is okozhatja, hogy nem megy az ismerkedés... A legtöbb szórakozóhely nem komoly kapcsolatokra szakosodott...persze mindig van kivétel, a szerencsén is múlik. Viszont az ajtón se kopogtat be a Nagy Ő, tény. 24L
2014. márc. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*Viszont az ajtón se fog csak úgy bekopogtatni a Nagy Ő.
2014. márc. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!