Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnék találni egy fiatal...

Szeretnék találni egy fiatal lány barátság extrákkal típusú kapcsolatra. Hol ismerkedjek? Hol találhatnék ilyen lányt?

Figyelt kérdés
A külsőmmel nincs baj, helyes arc, szép szemek, közepesen magas vagyok és sportos. De mégse jön össze.. Akinek összejött ilyen kapcsolat, hogy ismerte meg a lányt és hol? :)

2014. márc. 16. 15:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Talán azért nem jön össze, mert emberileg egy teáskanál szintjén vagy.
2014. márc. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nem vagyok :D
2014. márc. 16. 15:17
 3/18 anonim ***** válasza:

Mit jelent a közepesen magas?

De megnyugodhatsz nem fogsz ilyen nőt találni...

2014. márc. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
181-2 cm. De volt már hogy találtam, csak előbb utóbb bepasiznak :D én meg, ha nem vagyok szerelmes akkor nem hazudom nekik azt, szóval akkor csak barátság lehet :)
2014. márc. 16. 15:20
 5/18 WheneverYouWant ***** válasza:
Tegnap volt egy ilyen kérdés... egy lány tette fel... szerintem visszakereshetnéd. De neki is azt tudtam tanácsolni hogy ne ilyen kapcsolatot keressen. Csak szimplán barátkozzon és utána majd kialakul. Ez egyébként a barátságból szokott kialakulni nem úgy hogy megismersz valakit és elkezditek. Nekem már volt ilyenben részem. Több éve ismertem már a lányt. 3 hónapig tartott. Ugyanaz lett a vége mint bármikor.... hogy az egyik fél többet akart...
2014. márc. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányok általában azt szeretik, ha a másik fél emellett kapcsolatban van, mert ez egyrészt bizonyítja nekik, hogy te jó pasi vagy, hisz kellesz másnak is, másrészt meg kisebb az esélye, hogy komoly kapcsolatot szeretnél tőle. Én is ismerek ilyet. Van 2-3 ilyen "ismerőse", akikkel a szexet "tűzoltásnak" hívja. Közben pasizik is, keres olyat aki tud várni rá néhány hónapot, amíg nála oltják a tüzet a "tűzoltó" barátai. Aztán ha majd az illető kivárta a sorát, akkor a tűzoltókkal a kapcsolat idejére felfüggeszti a tűzoltósdit, merthogy az akkor már joggal az az új páciens dolga. :D
2014. márc. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
huh :D én inkább olyan lányt szeretnék, aki nem játszik másokkal is tűzoltósdit :D
2014. márc. 16. 15:38
 8/18 anonim ***** válasza:
Jaj de "önző" vagy. :D
2014. márc. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha már keresel egy lányt, miért nem olyat keresel akivel össze is jönnél? :)
2014. márc. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
mert azoknak mindig szívás a vége és sose sikerül összejönnöm. Persze jó lenne, de olyan szar, mert sose sikerül.. a barátság extrákkal könnyebben összejön mint az, hogy akibe beleszeretek azzal összejövök :S a második az kb lehetetlen.. meg eleget csalódtam már. Ha mégis jön valaki akibe minden eddigi lánynál jobban szerelmes leszek akkor így jártam :D
2014. márc. 16. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!