Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beleszerettem a legjobb fiú...

Beleszerettem a legjobb fiú barátomba, de nem tudom, hogy ő is meleg-e! Mit tegyek? Hogy deríthetém ki? Esetleg, hogy közeledjek felé? /meleg téma/

Figyelt kérdés
Beleszerettem a legjobb barátomba és egy edzésre járunk, ezért nehéz nem mutatnom felé bármilyen vonzalmat, de bevallani meg azért nem merem neki, mert ha nem meleg akkor lehet hogy elvesztem, mint barátot és félek, hogy elmondaná a többi barátomnak is és ők is elhagynának. Magamtól viszont nem tudom eldönteni, hogy meleg-e... Ami szerintem utalhat esetleg arra, hogy meleg az az, hogy egyszer úszás edzés után én ültem az öltözőben a padon, ő előttem meg állt kb fél méterrel, szembe velem és elkezdett átöltözni. Én akaratom ellenére is megbámultam, amit ő is észre vett szerintem, mert nagyon feltűnő volt, de csak mosolygott rám. Egy évvel fiatalabb nálam és én totál belezúgtam! Tudtok adni valami tanácsot, kérlek? 14/F

2014. márc. 21. 16:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2%
Ezért muszáj volt regisztrálnom. 14 évesen nem bírom felfogni hogy egyáltalán hogy jut eszedbe buz.ulni...Biztosan nagyon örvenedenek otthon hogy far.túró vagy, menj inkább suliba és tanulj ahelyett, hogy 14 évesen a legnagyobb gondod az, hogy hogyan bu.zulj.
2014. márc. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát kössz #1... Nem tehetek róla :/ Fogadd el vagy ne kommentelj!
2014. márc. 21. 17:04
 3/17 anonim ***** válasza:
1%
Te is ugyanúgy tehetsz róla ahogy a szüleid..
2014. márc. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%

Ezért kár volt regisztrálnod, 1es...:D


A heteroszexuális fiúknak is csak eszébe jut már csajozni 14 évesen, ha egyszer utat mutat a dákó.


Kérdező, sehogy sem tudhatod biztosan, hogy meleg így ránézésre. Patthelyzet sajnos.

2014. márc. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4#es! :)
2014. márc. 21. 18:04
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Voltam ilyen helyzetben (mondjuk jóval idősebbként), sajnos nem lehet tudni. Lehet, hogy úgy viselkedik, mint aki viszonozza, de ha rákérdezel, úgyis terelni szoktak...
2014. márc. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 ftf1983 ***** válasza:
97%
Kedves 1-es! Mondták már neked, hogy idióta vagy????
2014. márc. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 ftf1983 ***** válasza:
94%
A barátod majdnem biztos, hogy levágta, hogy tetszik Neked és pont ezért nem zavarja, hogy nézed és csak ezért mosolygott. Több ilyen történetet is hallottam már, hiszen egy valódi barát úgy fogad el és szeret Téged, amilyen vagy és az is lehet, hogy még imponál is neki, hogy bejön Neked.
2014. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! (kivéve 1est)
2014. márc. 22. 15:31
 10/17 anonim ***** válasza:
97%

Kedves Kérdező! :)

Nagy ívben sz.rd le azt a degradált első válaszolót,bár hozzá kell tennem,hatalmasat derültem a szánalmasan primitív válaszain,úgyhogy ezért köszönet jár neki.

A kérdésedre válaszolva azt tudom mondani,hogy lehet,hogy leesett Neki,hogy tetszik Neked,azért mosolygott.

Ha valóban legjobb barátok vagytok,akkor elfogadja,és a jelek szerint ez a helyzet áll fenn. :)

Én sem merném bevallani Neki,ugyan azok a félelmek szorítanák közben a torkom,mint a Tied.

Teljes mértékben megértelek,éltem már át én is ilyen helyzetet,4 éven át voltam reménytelenül szerelmes a legjobb barátomba,aminek depresszió lett a vége.

Tudom,hogy nem könnyű. :/

De a legjobb amit tehetsz,hogy megpróbálod kiverni.

A fejedből! :DDD

Vagy puhatolózz,hogy mit gondol a másságról,netán finoman kérdezgess ilyesfajta témákat,és a reakcióiból leszűrheted,hogy lenne e esélyed,vagy sem.

Mindenesetre nagyon drukkolok,hogy összejöjjön! :)

Ha nem túl nagy kérés,majd légy szíves írd meg,hogy végül miképp döntöttél,mi lett a vége. ^^

16/F

2014. márc. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!