Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek online társkeresőn...

Szerintetek online társkeresőn nekem miért mehet nagyon nehezen az ismerkedés? Konkrétan senki sem ír vissza. Vagy nem tudom hogy kell kinézni a kirakott képen?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Jól kell kinézni rajta.
2014. márc. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noydra ***** válasza:
Gondolom fiú vagy. Nem is fog menni sehogyan sem.
2014. márc. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Társkeresőkön kb egy csaj sem ír vissza. Szóval nyugodj meg, ezzel nem vagy egyedül.
2014. márc. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el a társkeresőt.

Túl sok férfi van fent.


1 szép lány kap kb. 100 üzenetet, max a képeket nézi meg, amelyik a legjobban tetszik neki annak visszaír.

2014. márc. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy csajra érkezik sok - sok üzenet, fordítva ez már nem igaz.
2014. márc. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem egyedi problem. Igazából már én is jártam így anno, pedig minden vagyok, csak ronda, rosszképű férfi nem :):):)

Napi 50-60 levelet kapnak kb a csinos nők és akkor még kevesek mondok. Szerintem ez egy pszichológia, nem bántás a részükről. Keményen szelektálnak, csak ezzel az a gond, ha a képed nem jön be nekik elsőre, akkor mindent lezárnak veled kapcsolatosan. Öreg hiba, de nyilván erre azt mondanák, hogy aki neked sem szimpi elsőre küllemre, azzal miért is akarnál ismerkedni? Sajnos felszínesség van ma...

2014. márc. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem a saját súlycsoportodban próbálkozol talán. Ne mond, hogy igen, mert ezek szerint nem.
2014. márc. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha diplomás vagy, íratkozz fel a klubd-re, ott visszaírnak...
2014. márc. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem éri meg a társkereső oldal 2 okból is.


1 sok a kamu rajta, nagyon sok

2 a lányok nem úgy választanak mint mi,


Csajok kép alapján döntenek először ha nem jösz be első látásra akkor ott vége, ha bejösz neki kép alapján elolvasa, hogy mit írtál magadról, ha sablonos vagy nem tetszik neki szintén helló van

2014. márc. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!