Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon mi lehet velem a baj,...

Vajon mi lehet velem a baj, hogy taszítom a férfiakat? 21N

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, és még nem volt párkapcsolatom. Randizni már elég sokat randiztam, próbáltam nyitott lenni, ismerkedni. De valahogy sose jutottunk el a második randiig, mintha a személyiségemmel taszítanám a férfiakat. Régebben azt hittem, hogy talán a külsőm az oka és nem tetszem a pasiknak, de rájöttem, hogy szinte az összes randipartneremmel már ismertük egymást látásból, vagy az iskolából, vagy a városból, tehát tudták hogy nézek ki. Ezek szerint a személyiségem lehet a taszító, mert elég őszinte és szókimondó vagyok, ha olyan a kedvem, és van véleményem, amit vállalok. Például volt olyan, hogy simán ellenkeztem, mert nem értettünk egyet, így utólag nem is meglepő, hogy utána nem keresett, és összejött egy másik lánnyal, pedig elég bimbózó kapcsolat alakult ki még a valós randink előtt. Azóta már próbáltam máshogy is viselkedni, de sehogy se jöttem be a férfiaknak. Őszintén szólva már nagyon elkeseredett vagyok, amiért nekem nem jön össze egy igazi párkapcsolat egy normális férfival, a szexről pedig álmodni sem merek.

NEM azért írtam ki ezt a kérdést, hogy most privátokat kapjak, neten nem szeretek ismerkedni, hanem simán tanácsokat kérek. Mi lehet velem a gond? Már gondolkodtam pszichológuson is... de komolyan, miért nem tud egy normális férfi végre elfogadni olyannak, amilyen vagyok? Egyetemre járok, jól tanulok, vannak barátaim, teljesen átlagos életet élek. Nem mondom, hogy könnyű természetem van, de alapvetően nem tartom magam rossz embernek. Kezd már nagyon elegem lenni, hogy azt se tudom, milyen ha egy férfi megölel...



2014. márc. 22. 16:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hát a privátáradat igyis-úgyis jönni fog szerintem, egyébként nem sokat tudtam meg a személyiségedről de amit leirtál az nekem bejön,persze jobban megkéne ismerjelek hogy eldöntsem mit gondolok rólad, a pszichológus jó megoldás lenne
2014. márc. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kár, hogy írtad, hogy nem akarsz privátokat.
2014. márc. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Az egyetemen sok hasonló srác van mint Te,csak hát igen őket észre is kéne venni. :) Ezt úgy mondom,hogy én is ilyen srác vagyok,egyetemista és sok srác itt pontosan ugyanilyen helyzetben van kb.,köztük én is.Csak hát igen a lányok mintha le se szarnának,észre sem vesznek csak itt is az megy,hogy a bunkó gyerekekkel röhögcsélnek,meg kibeszélnek másokat a hátuk mögött.Körülbelül ennyi a valóság.

Szerintem annyi gond lehet,hogy a valóban normális srácoknak vagy nem adsz esélyt sem,vagy nem is érdeklődsz feléjük egyáltalán...

2014. márc. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Tudatalatti beidegződés nem a te részedről, azaz az igazodás nem megléte. Szerintem ez lehet a baj, de nem egy elveszett dolog.
2014. márc. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mit tanulsz az egyetemen?

Belekötsz mindenbe, vagy csak abba, amivel nem értesz egyet?

Hogy ellenkezel, mit mondasz olyankor?

2014. márc. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ennyiből senki nem fog rájönni, hogy mi veled a baj.

Kép nélkül a külsődről sem tudunk semmit mondani, és ezt nem azért írtam, hogy küldj magadról képet, attól, mert ismerik a kinézetedet, és elmennek a randiig, még lehet, hogy a külsőd sem a legvonzóbb számukra. Bár a tapasztalat azt mutatja, hogy általában ilyenkor nem a kinézettel szokott probléma lenni.

Az sem feltétlenül hátrány, ha egy nőnek/embernek megvan a saját véleménye. Személy szerint irtózom az olyan nőktől, akiknek onnantól, hogy szerelmesek, megszűnik az egyéniségük, és mindenben kényszeresen egyetértenek, mitöbb onnantól azt fogják szeretni és utálni, amit a pasi. Ez iszonyatosan zavaró.

Talán az lehet, hogy lerí rólad, hogy "mindegy, ki, csak legyen" hozzáállással közeledsz a férfiakhoz? Ez is ám nagyon zavaró.

Na meg ugye az sem mindegy, hogy milyen körökben randizgatsz.

2014. márc. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Megmondom, ha nem tetszett egy film/könyv/sorozat. ELfogagom a másik véleményét, de ne próbáljon engem arról meggyőzni, hogy miért jó, mikor nekem nem tetszik és kész. Nem iszom alkoholt, mert egyszerűen nem ízlik, megvagyok nélküle, akkor ne próbáljon a másik belémgyömöszölni egy-egy buli alkalmával, hogy "na, igyál egy kicsit, meghívlak", mikor megmondtam, hogy nem iszom. Én tiszteletben tartom mások véleményét, de tartsák az enyémet is tiszteletben.
2014. márc. 22. 16:46
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen no nem kellene!26/f
2014. márc. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
no 8as: témánál is vagyunk :(
2014. márc. 22. 16:48
 10/16 anonim ***** válasza:

Én örülnék, ha ilyen barátnőm lenne. Szinte mindenben egyeznek a tulajdonságaink és a hátterünk.

Szerintem alapvetően azzal lehet a baj, hogy nem a megfelelő partnerekkel kerültél össze, olyanok közt keresgélj, akik hozzád hasonlóan magányosak. Ha olyannal próbálsz ismerkedni, akinek van miből válogatni, az meg fog pattani, amint nem tetszik valami, vagy felbukkan egy olyan, aki jobban tetszik neki.

22/f

2014. márc. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!