Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők vonzónak találják a...

Corydoras kérdése:

A nők vonzónak találják a kétkezi munkás férfiakat? (Ács-állványozó) Tényleg legnézitek őket?

Figyelt kérdés
2014. márc. 13. 04:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
Koszos kéz és köröm, hajnaltól estig távol, soha semmire nem elég kereset, fáradt katona az ágyban, ugyan mond, mi vonzó van ebben?
2014. márc. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy ... -,- kétkezi munkás ember nem vonzó, csak a Lákátós Dzsézőnsztetem féle "egyéni vállalkozók."
2014. márc. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

kedves 1 es te ezek szerint nem láttál még kétkezi munkást


"Koszos kéz és köröm"

a kétkezi melósnak nincs is körme, az kogy koszos azt meg hanyagoljuk mivel ha valaki nem ismeri a szappant az nem a munkaköréből adódik


"hajnaltól estig távol, soha semmire nem elég kereset"

persze hogy nem elég mivel elvered az első árkádba

ja a dolgozó ember nincs otthon mert dolgozik? felháborító


"fáradt katona az ágyban"

hát te hülye vagy így is a némbernek "fáj a feje" minden másnap mert nem bírja a strapát pedig irodista


nem ács vagyok csak felpiszkált az egyes válaszoló mert ritka korlátoltan gondolkodik

2014. márc. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy valaki kétkezi munkás, nagyon intelligens is lehet, és engem az intelligencia vonz. Sajnos, akikkel eddig találkoztam, azok elég maradiak voltak, mintha kompenzálni akarták volna ezzel az iskolázottsági különbséget, még ott is, ahol semmit nem jelentett a másik félnek ez a különbség. Hát ez nem vonzó. De ez csak az én tapasztalatom. Biztos vannak másképp gondolkodóak is.
2014. márc. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 BlackSword ***** válasza:

Én is kiakadtam az első válaszolón... Egyébként nem hiszem, h lenéznék őket...


Mellesleg láttam én már mérnök diplomást taxizni, és olyan kőművest, aki többet keres, mint egy diplomás irodista...

2014. márc. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hogy bánik velem. Ha mondjuk nálunk dolgozik, és látszik, hogy valóban udvarias és érdekli a szakmája, akkor kedvelem. Ha csak inni tud meg beszólogatni, akkor nem. Egyébként meg szükség van rájuk, különben nem lenne hol lakni, mint mondjuk egy szerelőre is, ha csőtörés van. Ettől függetlenül nem biztos, hogy sok közös témánk lenne, mert nem olyan gyakorlatias a gondolkodásom, mint amilyen nekik van.
2014. márc. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha egy nő normális, akkor nem nézi le a másikat, főleg azért nem, mert kétkezi munkás. Unokatesóm kőműves segéd volt, nem is keresett vele rosszul. Egyik este áll a buszmegállóban, csupa poros, meszes ruhájában, 3 kis hülye plázap*csa röhög rajta, próbálja kigúnyolni, meg persze, felhívni a figyelmét. Nem nagyon törődött velük, mikor egyszer csak megunta. Általában Pesten volt biztosítva szállás is neki, de hétvégére hazajött. Na szóval, így volt nála pár normális tiszta, márkás ruha is. Na, mondja, akkor ő most átöltözik előttük, hát ugye a munkájából kifolyólag, nem egy gyenge emberről van szó, tehát elég izmos. Jó meg is történt... Erre két csaj odament hozzá, hogy jobban megismerjék, a 3.-at lekoptatták. Köszöntek neki illedelmesen, ő is visszaköszönt, de az előző viselkedésüket nem csípte annyira, lekoptatta őket, viszont a telefonszámáért a 2 csaj percekig könyörgött, elég cikis volt a helyzetük, aztán a végén felismerték ők is, hogy hiba megítélni egy általuk nem ismert embert. Azóta találkozott még egyszer a két jómadárral az unokatesóm, akkor meg odamentek hozzá megint, és elnézést kértek tőle, hogy nem úgy gondolták, ahogy és tanultak az esetből. :)
2014. márc. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
tehát egy izmos tenyészkant láttak benne. tanulságos történet! :D
2014. márc. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz oldalról fogjátok meg ezt a témát. Gondolom, a többség néz How I met your mothert; volt ugyanis egy epizód, amikor azon vitatkoznak, vajon a csajoknál menő e az építész munkakör. A tanulság: tálalás kérdése. Ez igaz minden foglalkozásra.


Ács vagy és állványozó, vagy éppen bróker? Tök mindegy, mert mindkettőnek megvan az az oldala, amivel menő lehetsz, és az is, ami miatt egy gyökér. Ez rajtad áll. Egy menő üzletember ugye vonzó, mert van egy rakás pénze, domináns, vezető, akire felnéznek, elért valamit, komoly, tiszteletben álló ember. De ha ez a fickó egy unalmas senki, aki csak a munkájáról képes beszélni, aki egyfolytában dolgozik, pocakos, kopaszodik, stb, akkor egy nőnek sem fog kelleni.


Ugyanez igaz az ácsra is. Ha egy tipikus szakmunkás vagy, akinek totál céltalan az élete, igénytelen, műveletlen, bárdolatlan vagy, és szarul keresel, akkor halálra vagy ítélve. Ellenben ha nem vagy ilyen, és megfelelően tálalod, akkor igazi kemény csávó leszel, aki a bivaly erejével hatalmas gerendákat mozgat meg olyan magasságokban, ahová sokan felnézni is félnek. Ha saját vállalkozásod van, akkor még pénzt is keresel, vezető vagy, önálló, tökös fenegyerek. Melyik csajnak nem jön ez be?


Tök érdekes volt ugyanitt, amikor egy 19 éves srác izgult azon, hogy nem meri bevallani szíve választottjának, hogy autópálya építkezésen betonozik nyári munkában, mert fél, hogy esetleg lenézné. Én meg tátott szájjal álltam, hogy ennyi idősen én pont, hogy a hasonlóan kőkemény fizikai nyári munkáimmal adtam a menőt, és mindenki úgy nézett rám, mint Bear Gryllsre. Tálalás és felfogás kérdése.

2014. márc. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%

Jól le lett pontozva az első, pedig jogos, amit írt. Tapasztalat, a párom ács.

Szappan?? Amikor felújításkor a kéményt bontják, úgy beül a korom az ember bőrébe, hogy nincs az a szappan vagy ultraderm, ami lehozza. Egy hét után nagyjából lekopik.

A munkaidő: heti 40 óra. Kivéve hétfőtől péntekig, mert reggel 7-kor kezdeni kell, 5 előtt pedig nem végeznek. Meg hétvégén, ha úgy jön ki a lépés, kb. 2-3 hetente.

A fizetése nem rossz, de nem is jó. Előrelépési lehetőség nincs, 25 évesen elérte, amit elérhetett, innen már csak vállalkozó lehet.

Este hatkor hazaér, lesikálja magát, eszik, alszik. Mert reggel ötkor kelni kell. Szex csakis hétvégén.

Akárhonnan nézem, nincs ebben semmi vonzó. Azt meg különösen utálom, hogy a lakás se lehet tiszta, még ha az előszobában levetkőzik, akkor is száll a korom és a por a lakásban, folyton takarítani kell.


Benne az a vonzó, hogy értelmes, okos ember, aki azért csinálja ezt, mert ezt szereti. Nem azért, mert nem volt más lehetősége.

De a nagy többség nem ilyen. Találkoztam már kollégájával, rokonával, akik hasonló munkakörben dolgoznak. Sajnos az a tapasztalat, hogy mindegyikük egyszerű, mint a faék. Nagyon, de nagyon ritka az olyan kétkezi munkás, aki értelmes, és akitől az ember lánya nem kapja meg, hogy ő csak egy lusta értelmiségi...

2014. márc. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!