Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A jó pasik milyen személyiségz...

A jó pasik milyen személyiségzavarban szenvednek?

Figyelt kérdés

Mert én azt vettem észre, hogy a népszerű és jóképű srácok egyrészt minden sztorit úgy adnak elő, hogy látszódjon benne a felsőbbrendűségük. Másrészt mindig úgy tüntetik fel magukat, mintha ők nagyon jók lennének emberileg.


Pl. egy élő példa:


Srác a blogján olyanokat ír, hogy ő önzetlen és válogatás nélkül mindenkinek szeretetet ad.


Valóságban meg ez a srác többnyire csak az érdekei miatt közelit meg embereket. Csak pár "barátja" van, a többi embert csak akkor keresi fel, ha szüksége van valamire. Persze ha valamivel tartozik a másik embernek emiatt azt igen nehéz rajta bevasalni.


Nem tudom miért gondolják ezek a fiuk ugy, hogy ők megdolgoztak volna az elfogadottságukért. Mivel eleve jóképünek születtek, ezért mindig csak az elismerést kapták.


2014. márc. 23. 02:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem általánosítanék. Persze nem egy jóképű srác mondhatná el, hogy a siker nem rontott meg, én világéletemben elviselhetetlen voltam.
2014. márc. 23. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát aki megteheti...
2014. márc. 23. 03:29
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem meg a fordítja történik valójában.

az igazán jó pasik viccesen eltúlozzák,hogy mekkora nagy szemétládák,vagyis rátesznek még egy lapáttal kifigurázva az egészet,a kommentjeikben egy percig sem vesznek semmit komolyan,közben meg hétvégén egy kutyamenhelyen segít be mondjuk.


amit te írsz,ilyen kozsó stílust,legfeljebb tiniknél tudnám elképzelni,felnőtt férfinél nem nagyon,erre utal a következetlenség is,amit említesz a tartozásról.

2014. márc. 23. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezek boven 20on eves sracok, akik olyan jo csajokkal dugnak, akikkel en soha eletembe nem fogok (ingyen legalabbis)
2014. márc. 23. 04:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!